1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Informacje na temat przeróbka Liteon DG-16D5S

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez simmi, Kwiecień 17, 2012.

1. simmi

simmi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Oświęcim
    Witam
    Już od dawna na stronie c4eva Speaks! | automated irc logs, updated instantly whenever and wherever c4eva speaks widnieje informacja na temat prac nad powyzszym napędem.
    Czy są już moze jakies informacje na temat wydania LT dla napędu DG-16D5S? W jak zaawansowanym stopniu są prace i kiedy przeróbka ujrzy światło dzienne?
    Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    pracują co do corony przełomowy może być rgh, co napędu nie liczyłbym szybko popatrz na hitachi 500 z seri slime z płytą główna triniti nie ruszony do dziś około roku już może więcej nowy system zabezpieczeń tam jest.tylko czekać albo zamienić konsole na przerabialna

4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Narazie nie ma żadnych konkretnych informacji,
    Są przypuszczenia że wyjdzie pod koniec miesiąca..
    Oczywiście to plotki, także bym się nie napalał..

5. xonsox

xonsox Banned

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    co do corony i rgh to nie jest problem problem jest z odczytaniem nandu z tej płyty !

6. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dlatego jest szansa ,że będzie rgh szybciej niż lt. 1175 i hitachi 500/502 mają szyfrowany firmaware podobno.

7. simmi

simmi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Oświęcim
    Akurat mam płytę Trynity i napęd 16D5S.
    Ciekawi mnie przeróbka RGH lecz nie mogę nigdzie znaleźć informacji na jej temat w tym jakiegoś przewodnika ( jestem w stanie sam przerobić konsolę).

8. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak masz trinity z chipem hana to tylko rgh ci zostaje możesz robić koszt około 179zl dużo plusów i brak xbox live

9. brenas25

brenas25 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dublin, Ireland, Ireland,sercem POLAK
    na forum c4eva podaja ze soft juz jest prawie ukonczony aczkolwiek nie do konca sprawny pod 1175 i ze bedzie nowa metoda wgrywania...po dalsze info odsyłam pod link c4eva Spoke! (2012-04-21 #fw) | c4eva Speaks! gdzie z zawartej tam rozmowy mozna sie wiecej dowiedziec.......i mysle ze juz niedługo soft pod naszego liTka ujrzy swiatło dzienne.

10. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    pewnie maj/czerwiec jak rozszyfrowali wiedzą jaki rodzaj flasha to będzie i metoda zapewne drill, jak to c4eva musi wszystko dobrze wytestować żeby dwa razy nie poprawiać

11. brenas25

brenas25 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dublin, Ireland, Ireland,sercem POLAK
    tez tak mysle najbardziej prawdopodbny czas wydania lt3.0 to przełom maj/czerwiec....aczkolwiek wolabym przerobic moja konsole metoda rgh,niestety w moim wojewodztwie(podkarpacie,dębica) ciezko znalezc osobe ktora potrafiła by to zrobic.

Wczytywanie...

Poleć forum