1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Informacje o koncie xbox.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dissmised, Wrzesień 7, 2013.

1. Dissmised

Dissmised Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Witam. Chciałbym się spytać, czy jest jakaś możliwość sprawdzenie kiedy konto Xbox Live zostało założone (albo ile lat temu), oraz jak długo konto Xbox Live Gold jeszcze będzie aktywne.

Jeszcze taka jedna sprawa, ponieważ teraz nie ma punktów Microsoft, ale jeśli kupię zdrapkę na owe punkty to Xbox mi je zamieni na zwykłe pieniądze? Bo czytałem na FAQ, że bony upominkowe będą w sklepach w późniejszej części roku, ale w końcu nie jestem pewien czy można dalej wprowadzać kody z punktami.

2. Lotnik421 Xbox One

3. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dajesz na avatar w dashu i prawo i tam pisze. Ms point ci się zamieniają na walute odrazu.

4. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak sprawdzić czy masz GOLD ? Wejść na YT czy IE z poziomu konsoli.

5. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    tam ja da dane konta to pisze czy jest gold czy nie i do kiedy.

6. TheMacias

TheMacias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Polska
    Uważam, że lepiej się spieszyć z zakupem, bo nie wiadomo jak długo jeszcze będzie Live na Xbox 360. Przez jakiś czas po premierze XboxOne będzie "wsparcie" dla X360, ale jak długo to się "zobaczy" ;-P

Wczytywanie...

Poleć forum