1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Informacje o odznaczeniach i punktacji w Battlefield 3 i polska wersja kinowa

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Sierpień 8, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Pojawiły się nowe informacje dotyczące kolejnej odsłony serii Battlefield. Tym razem dowiedzieliśmy się więcej na temat odznaczeń, które będziemy mogli odblokowywać wraz z postępami w grze, a także systemu punktów w trybie multiplayer.

Jak możemy przeczytać na oficjalnym blogu Battlefield, Battlefied 3 będzie najgłębszą grą w historii studia DICE. Liczba odznaczeń, dodatków do broni, gadżetów itp. jest ponad dzisięć razy większa niż w Battlefield 2.

Podstawowym odznaczeniem, które będzie obrazować postęp w grze wieloosobowej, będą plakietki (ang. badge). Im większym doświadczeniem będziemy dysponować, tym wyższy stopień będzie na nich widniał.

W trakcie gry zdobywać będziemy także wstążki (ang. ribbon), które ostatecznie będą składały się na medale za służbę, będące najbardziej wartościowym odznaczeniem w Battlefield 3. Twórcy zapewniają, że zdobycie nawet jednego medalu będzie nie lada osiągnięciem. Będą one widoczne na profilu, tak aby każda osoba mogła zobaczyć, w którym kierunku rozwijamy swój styl gry.

Poza tym w nadchodzącym tytule studia DICE będziemy mogli odblokowywać gwiazdki do każdej z broni dostępnych w grze. Pozwoli to na stopniowe rozszerzanie wachlarza modyfikacji, o które wzbogacimy z czasem ulubione narzędzia siania destrukcji.

Na innej stronie pojawiły się detale dotyczące systemu punktacji w trakcie potyczek sieciowych:

Punkty za zabicie przeciwnika (ang. kill points):

-Zabicie przeciwnika: 100 punktów
    -Zabicie przy pomocy noża: 300 punktów
    -Zabicie przeciwnika po długiej nieobecności (comeback kill): 60 punktów
    -Bonus za strzał w głowę: +10 punktów
    -Wyeliminowanie oddziału przeciwnika: +20 punktów
    -Bonus za uratowanie sojusznika: +20 punktów
    -Bonus za pomszczenie sojusznika: +10 punktów
    -Zniszczenie pojazdu: 200 punktów
    -Unieruchomienie pojazdu: 100 punktów

Punkty za asystę:​

-Asysta przy zabiciu: od 10 do 60 punktów
    -Asysta przy oznaczeniu przeciwnika: 10 punktów
    -Asysta przy zabiciu wrogiego oddziału: 20 punktów
    -Asysta przy oznaczeniu wrogiego odziału: 20 punktów
    -Asysta za ogień zaporowy: +10 punktów
    -Respawn członków w pobliżu gracza: +10 punktów

Punkty za wykonywanie zadania:​

-Uzbrojenie ładunków na M-COM: 200 punktów
    -Rozbrojenie ładunkow na M-COM: 200 punktów
    -Zniszczenie M-COM: 200 punktów
    -Bonus do ataku przy M-COM-ie: +20 punktów
    -Bonus do obrony przy M-COM-ie: +20 punktów

Wsparcie:

-Ożywienie sojusznika: 100 punktów
    -Ożywienie sojusznika w drużynie: +20 punktów
    -Respawn członków drużyny w pobliżu gracza: 10 punktów
    -Naprawa: +20 punktów
    -Naprawa w drużynie: +30 punktów

Dystrybucją Battlefield 3 w Polsce zajmie się firma EA Polska. Tytuł ten ukaże się w polskiej wersji językowej (z napisami), 28 października 2011 roku, na platformach PC, Xbox 360 i PlayStation 3.

źródło : Informacje o odznaczeniach i punktacji w Battlefield 3 | Wiadomość 2011-08-08 12:42:13 | GRY-OnLine

2. Lotnik421 Xbox One

3. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Szkoda że nie będzie dubbingu, ten w BC2 był genialny... widać polecieli w kulki. :(

4. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    właśnie szkoda ze nie będzie polskich głosów... tego mi najbardziej brakuje. Ale i tak BF3 znajdzie się na półce z grami :)

5. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Od początku była mowa o PEŁNEJ polskiej wersji językowej, więc... co jest!?

6. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    #up

Nie było mowy o pełnej polskiej wersji. Pisało o polskiej wersji, ale nikt nie mówił o dubbingu. I bardzo dobrze że nie będzie dubbingu, w BC2 był fajny... ale to tyle. W multiplayer grałem pół roku z polskimi głosami, a potem włączyłem sobie angielski - te głosy były tak świetnie podłożone, że czułem się jeszcze bardziej jakbym był na prawdziwej wojnie..
    Acha, przy składaniu preordera na BF3, zapoznałem się z informacją że dostanę wersje z napisami, w innych sklepach było dokładnie tak samo :)

7. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    K0TAKU uwierz mi i QwerTajowi że miała być pełna polska wersja, sam to zauważyłem w newsach na GoL-u każdego newsa o BF3 kończyli słowami mniej więcej "Battlefield 3 ukaże się tej jesieni na PC X360 PS3 już 28 października w pełnej polskiej wersji językowej" co ciekawe nigdy nie pisali inaczej tylko pełna polska wersja językowa, a nie np gra będzie posiadała polski dubbing czy coś. Dzisiaj dopiero podsumowali że będzie polska wersja a w nawiasie z napisami, więc sam serwis myślał że będzie dubbing (bo gdyby zawsze myśleli że będzie z napisami to by nie pisali w tym newsie, w nawiasie tego, wiesz o co mi chodzi, ten nawias był specjalnie by zaznaczyć te napisy). Trochę szkoda, fakt że ruski i w PL i w ANG mówili tak samo, jednak wolałbym polskie bluzgi słyszeć podczas walk.

A za amunicję nie ma dodatkowych punktów ? Nie to nie, nie będzie darmowych naboi :D

8. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda

Tym się sugerowałem.

9. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    W sumie większość tej punktacji już wyłapałem na filmikach :D A że nie będzie dubbingu to ryba, ważne że będą napisy, a multi z angielskimi głosami bardziej przypomina pole walk, bo raczej nie widzę jakiejś wojny w Iraku, a tam Pazura z Baką jako komando :D Poza tym BC2 to była komedia, więc i dialogi dubbingowane bardziej pasowały.

10. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Gry online to kiepski wyznacznik informacji =].

Dubbingu szkoda, ale punkciki za respa będą, a to oznacza taktykę by nie zginać, aby reszta mi pomogła =].

11. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Taki kreskówkowy dubbing pasowałby Waszym zdaniem do poważnego Battlefielda? Dajcie ludzie spokój...mam wrażenie , że wielu ciągle myli Bad Company z BF. Do BC2 może i taki Pazura pasował , ale według mnie to on ciągle tak gra , jakby w Epoce Lodowcowej , nawet przekleństwa tak dziecinnie brzmią. Lepiej , że będzie tylko z napisami.

12. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Dobrze, że w ogóle chcą zlokalizować BF'a. Widać w BF3 będzie jeszcze więcej akcji za które otrzymywać będziemy punkty, a ich zdobywanie to czysta przyjemność :D

13. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    nie zgadzam się - jak chcą zarobić to niech się przyłożą tak to położyli na nas laskę
    pisanie że w ogóle chcą zlokalizować skomentuję - że fajnie że nie mamy wersji po chińsku i koreańsku - wielką łaskę nam robią :/

14. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    A kto tu mówi i kreskówkowym dubbingu? Co stoi na przeszkodzie, żeby zrobić profesjonalny i poważny dubbing na miarę Battlefielda? Nowa obsada, najlepiej doświadczonych wojskowych i jazda!

15. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W BC2 nie było tak źle. Śmiesznie to brzmiało jak mówili:
    -Hulk Hogan kontra sierżant- kto wygra?
    -Stawiam na sierżanta!

16. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Mnie to wali, bo ta gra to tylko na LAN/Internet, a grając na multiku nie zwracam uwagi na takie rzeczy.
    Chociaż z BC2 pamiętam tylko "podłożyliśmy ładunek, uważajcie żeby go nikt nie wy*****" :D

17. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    na to nie patrz, oni nawet daty premier nie zmieniają. GOL to jeden z tych co tylko chcą zedrzeć kasę z naiwnych za jakiś śmieszny abonament.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum