1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Informacje o XBOX Live

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Fabik02, Grudzień 25, 2014.

1. Fabik02

Fabik02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, kilka dni temu podłączyłem swoją konsolę pod Internet, więc dopiero poznaję możliwości XBL. Czytałem o tym że przy pierwszym "kontakcie" konsoli z kontem XBL powinno pojawić się darmowe konto Gold, mi nic takiego nie wyskoczyło a konsola była używana przede mną, więc podejrzewam że wszystko zostało już wykorzystane.. Nie mogę doczytać się za bardzo tego czego bym chciał więc, mam nadzieję, że dowiem sie wszystkiego tutaj, z pierwszych rąk.. Chodzi mi o to co daje posiadanie konta XBL jeśli nie ma się wykupionego konta Gold.. z czego można korzystać ?? I jakie są faktyczne korzyści z posiadania konta Gold ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    to ja może tak na szybko bo często pada to pytanie, * WAŻNA INFORMACJA: Konto Xbox Live Gold nie jest już wymagane, aby korzystać z niektórych aplikacji i funkcji, w tym Netflix, Twitch, ESPN, Skype i YouTube. Sprawdź pod adresem xbox.com/goldfeatures. Oferta darmowych gier jest skierowana wyłącznie do posiadaczy płatnego konta Gold. Aby móc grać w darmowe pobrane gry na konsoli Xbox One, wymagane jest aktywne konto Gold. Obowiązują ograniczenia. Ekskluzywne zniżki dla posiadaczy konta Gold: zniżki od 15% do 75%. Oferta Home Gold jest dostępna tylko dla jednej konsoli Xbox One w domu i podlega ograniczeniom. Gra w trybie online dla wielu graczy i funkcja Smart Match wymagają konta Xbox Live Gold. Funkcja Smart Match i tryb wieloosobowy w chmurze dostępne są w grach, które je obsługują. Gry, w tym Titanfall i Halo, są sprzedawane osobno. Gra Halo Spartan Assault jest dostępna już dziś na konsoli Xbox One i Xbox 360. Premiera gry Halo 5: Guardians nastąpi w 2015 roku. Wymagania i dostępne funkcje są różne na różnych konsolach. Tryb wieloosobowy między konsolami Xbox 360 i Xbox One nie jest obsługiwany. Sprawdź pod adresem xbox.com/Legal/LiveTOU.
    Konto Xbox Live Gold to darmowe gry co miesiąc, najlepszy na świecie tryb wieloosobowy, ekskluzywne zniżki aż do 75% w sklepie Xbox Store i wiele więcej.
    Chyba wszystko jasne :)
    Zobacz na stronę http://www.xbox.com/pl-PL/Live/Join?xr=shellnav
    Musisz mieć konto Gold by grać online

Ostatnia edycja: Grudzień 25, 2014
  4. Fabik02

Fabik02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No dobrze, ale czy grając w FIFĘ i chcąc rozgrywać mecze towarzyskie online nie muszę mieć wykupionego konta ??

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    do gry po sieci musi być wykupione konto GOLD

Wczytywanie...

Poleć forum