1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Informator GameSpotu potwierdza GTA V

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jechu, Czerwiec 23, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Przed targami E3 nie brakowało spekulacji, które mówiły, że Rockstar zaprezentuje w Los Angeles piąta odsłonę GTA. I choć nic takiego się nie wydarzyło, nie oznacza to, że gra nie powstaje. Źródłem najnowszych doniesień jest tym razem renomowany serwis GameSpot.

Anonimowy informator z obozu Rockstar zdradził podobno, że tytuł jest już w bardzo zaawansowanej fazie produkcji. Mało tego, gra jest już niemalże ukończona, a developer zajął się teraz ostatnimi szlifami i dodaniem mini-gierek. Idąc dalej tym tropem dochodzimy do CV jednego z pracowników Rockstar, który zdradza, że pracuje obecnie nad tworzeniem mini-gierek, do niezapowiedzianej jeszcze gry na konsole obecnej generacji. Zbieg okoliczności?

Z drugiej strony, czy to możliwe, że pomimo ogromu prac, jaki Rockstar włożyło już w piątą odsłonę GTA, nie wyciekły do tej pory żadne materiały? Informator GameSpotu zapewnia, że gra pojawi się na rynku w przyszłym roku. Pozostaje nam więc wyczekiwać oficjalnej zapowiedzi, która wcześniej czy później na pewno nastąpi.

źródło

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    Nic tylko czekac i zberac pieniadze na gre :)

Tylko szkoda ze zadnego Gameplayu nie bylo :(

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Dawać zapowiedź na PC!

@down
    W czasie posuchy na zapowiedzi GTA dobry i malutki screen hehe :D

5. Jesters

Jesters Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Super tylko czekać na jakiś trailer lub przynajmniej screen :)

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Oj kolego nie tak szybko :D Hextor najpierw na X360 później może po paru miesiącach na PC ]=)

Ogólnie czy powstaje czy nie powstaje tego nie wiemy bo to są same spekulacje, lecz także oczekuje jakiegoś trailera bądź *prawdziwych screenów :)
    Jestem ciekaw gdzie akcja będzie się rozgrywać jak modele samochodów będą wyglądać i ogólnie fabuły i głównego bohatera :)

7. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jak zrobią najpierw na konsole to sobie i fanom strzelą w stopy. Konsole ograniczają rozwój gier, oraz zmuszają do okrajania ich. Zrobiliby na PC full mega hiper kozak, a później z- portowali na konsole i wszyscy zadowoleni, a nie - czwórka konsolowa była tak piękna że szok. Sterowanie i optymalizacja świetne wręcz.

8. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Większość fanów GTA gra na konsolach, więc nie zawiodą ich. Jednak zgadzam się, że konsole ograniczają rozwój gier, ale nic z tym nie zrobimy.

@Topic:
    Też wam mówię, że GTA V jest już w "złotej fazie". Cud, miód i malina. Oczywiście możecie mi wierzyć, jednak nic nie mogłem nagrać bo przeszukiwali mnie przy wejściu na hiper tajne spotkanie.

9. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Nie ma co liczyć na szybką zapowiedź, bo jak można zauważyć R* zajmuje się promowaniem jednej gry, a teraz ta kolej przyszła na nowego Maxa :)

10. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    Oj pieniązki już na tą gierkę odłożone czekają ;] Już nie moge się doczekac..daliby nam coś zapowiedz,screen,albo chociaż okładkę,albo..sam nwm cokolwiek !! :DD

11. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Hehe po części masz rację, sam kupiłem 360'tkę żeby grać w GTA 4. Miałem do wyboru kompa, albo konsolę i nie wiem co mnie tchnęło - ale gdy kolega namawiał mnie na PC to kupiłem Xbox'a heh. A później żałowałem, bo jednak PC to PC - fajnie sobie nawet gierkę można modować :)

12. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  13. Kris194

Kris194 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14