1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Injustice Gods Among Us - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 4, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie.

2 użytkowników lubi ten post.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. kolbe11

kolbe11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz
    Można być spokojnym, gra jest dokładnie taka jak ostatni Mortal Kombat tyle, że w świecie DC i bez krwi. Jedyne co może przemawiać przeciw to oczywiście nietolerancja do licencji, fani nie będą zawiedzeni. Aż się chce strzelić spoilerem bo fabuła naprawdę sprawia niespodzianki. Postacie, mimo, że opierają się na podobnych kombinacjach są naprawdę zróżnicowane, można poczuć pod palcami która postać jest potężniejsza. Nic więcej nie powiem, tylko grać !

1 osoba to lubi.
  4. brenas25

brenas25 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dublin, Ireland, Ireland,sercem POLAK
    bardzo fajna gra jesli sie opanuje specjale oraz mozliwosci uzywania przedmiotow z otoczenia na arenach,a co do krwi to i owszem nie ma az tyle co w MK ale jucha leci...:)

1 osoba to lubi.
  5. pablotablo

pablotablo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam strasznie mieszane uczucia. Z jednej strona gra podobna do Mortal Kombat (który uwielbiam), z drugiej strony nie pasuje mi połączenie wszystkich bohaterów DC w jednej bijatyce. Klimat MK zdecydowanie przewyższa ten z Injustice. Dodatkowo mam wrażenie, że przy większości postaci zabrakło pomysłów na ciosu i specjale.
    Mimo powyższych narzekań gra się całkiem przyjemnie, jednak żywotność tej pozycji będzie moim zdaniem zdecydowanie mniejsza niż w przypadku MK.

1 osoba to lubi.
  6. LauraR

LauraR Dziewczyna Dziewczyna

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Pszczyna
    Z oczywistych względów gra bardzo podobna do MK. Trochę łatwiej wchodzą comba, za to korzystanie z mocy trochę trudniejsze i mniej intuicyjne. Nie do końca rozumiem mechanizm z konfrontacją. Brakuje mi jakichś efektownych finisherów w rodzaju fatality. Pograłam trochę i gra się przyjemnie, ale zgadzam się z kolegą wyżej że nudzi się szybciej niż MK. Postacie z MK też są lepsze (w ogóle uważam że uniwersum MK jest najlepsze z bijatyk), tutaj mogłoby ich być troszkę więcej oraz bardziej zróżnicowanych, gdyż parę jest dość podobnych. Oczywiście najwięcej frajdy gra daje gdy ma się z kim zagrać.

1 osoba to lubi.
  7. Łukasz Zimak

Łukasz Zimak Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra bardzo dobra , w miare rozbudowane story i ciekawe misje S.T.A.R labs przyjemnie się gra , do minusów mozna zaliczyc mała liczbe bohaterów :D

8. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Gra troche odrzuca tymi postaciami sam pomysl,wykonanie fajne. Gra moze na tydzien dla fanow tych postaci wiecej, brakuje tu fatality i z mk . Gra by wiecej zyskala jakby to byl dc univers 2. I tak tekken jest numerem 1 w grupie bijatyk to sie nigdy nie nudzi.

9. dan14nr

dan14nr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Do osoby wyżej - ja Tekkena żadnego nie lubię. Za to jestem fanem MK i MK na Xboxa mi się mega podoba/podobał, a Injustice nie jest wcale słabszy. Nie jestem mega fanem DC, ale story fabularnie naprawdę jest niezłe. Styl gry to kalka Mortala, ale to i lepiej bo dalej jest świetnie. Więc dla mnie Injustice jest świetną bijatyką i w mojej subiektywnej opinii bije Tekkeny na głowę nawet dla ludzi, którzy nie są fanami DC (I MK i Injustice bo to gry bliźniaki)

10. HajukenPL

HajukenPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak zwykle wadą jest standardowy pad xbox'owy. Szczęście tych którzy mają te z lepszym krzyżakiem. Na standardzie średnio grywalna...

11. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    glupszej oceny niz zwalanie na pada to nie widzialem...

mnie tam sie gra dobrze na padzie i nie narzekam, porownalem sobie z Mortalem dzisiaj i widze podobienstwa, oczywiscie gra mniej brutalna ale to nie zmienia faktu ze przyjemnie sie walczy, fajny motyw z przeskakiwaniem miedzy poziomami, poziom trudnosci latwiejszy niz w Mortalu, widac ze gra skierowana do wiekszej liczy odbiorcow, polecam

12. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Gra bardzo dobra. Wczoraj grałem z kumplem w Mortal Kombat i Injustice.
    Podobieństwa są, ale to oczywiście na plus. Fajnie się przechodzi pomiędzy poziomami.
    Grafika też jest całkiem dobra.
    Aczkolwiek zdzwiiło mnie to, że grafika na filmikach w grze jest o wiele gorsza niż sam gameplay.
    Pierwszy raz taką sytuację widzę, zawsze było na odwrót. ; )

Ocena końcowa: 8+/10

13. Ezioauditore12

Ezioauditore12 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tarnów - Wiedeń
    A więc tak :D podczas gry porówywalem do mortal kombat i niemal pod kazdym względem wypada slabiej ;/

Graficznie areny w MK byly duzo bardziej dopracowane i ladniejsze , jedynie plus dla injustice za uzywanie elementów otoczenia podczas walki .
    Postacie , tu juz zalezy od gustu lubie bohaterów z komiksów ale wychowalem sie na grach i filmach MK więc dla mnie bez porownania :D
    kombosy sa raczej spoko ale juz te ruchy specjalne wymiękaja przy x ray z mk . brak fatality , i wogule zero brutalnosci ,
    raczej nie polecalbym gierki ;/ lepiej zabrac sie za mk .

14. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    gra dosyć popracowana można pograć nawet długo w to po kompani i wciąga... ale brakuje postaci z mk i to duży minus tak z 7/10(były by postacie z mk było by 10/10.

15. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    No i ja też pograłem :). Nie mam zbytnio czasu na granie, dlatego moje tempo jest kosmiczne :D

Gra: injustice gods among us ultimate edition
    Jak włączyłem to chciałem rozegrać tylko 2-3 walki.. Skończyło się na tym, że zdobyłem 13 level i chyba z 1,5 godzinki sobie pograłem :). Ogólnie gra na Hard daje w kość.. Chociaż później te "Bitwy" pod danym kryterium są nieziemsko trudno! Nie wspominając już o wyzwaniach których jest około 300. Raczej nie tyknę ich :) - no chyba, że wykonam szybkie achiwki (skończ 1 misje, zdobądź 3 gwiazdki).

Wachlarz postaci w tej grze jest konkretny, jeszcze tylko postacie z Marvela i byłbym chyba w 7 niebie. Co do podobieństwa do MK to racja jest wielkie. W postaciach znalazł się Scorpion, miejsce na Sub-Zero też by się znalazło :).
    Aren jest wg. mnie troszkę za mało, mogłoby być więcej. Fajnym bajerem jest wykorzystywanie plansz do walki, niech bardziej rozbudują ten pomysł w przyszłych grach to będzie znakomicie.

Kampanii jeszcze nie ruszyłem. Przypuszczam, że jutro zagram w nią jak znajdę znów chwilkę na grę.
    Ogólnie z samych Bitw i walk 1 vs 1 stwierdzam, że gra na dłuższą metę może się szybko znudzić. Co nie zmienia faktu, że jak na razie bawiłem się przednie tłukąc Lobem Supermena :)

Ocena wstępna +7/10

Jak ogram kampanię to zweryfikuję swą opinię :)
    Pozdrawiam.

16. Gywnblaidd93

Gywnblaidd93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gniezno
    Dla mnie bardzo słaba. Po zagraniu kilku potyczek gra nudzi się. Chociaż fabuła jest ciekawa. Po przejściu historii usuwam grę. Wielu z Was porównuje Injustice do Mortal Kombat. Dla mnie MK jednak DUŻO DUŻO lepszy. 4/10

Wczytywanie...

Poleć forum