1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Injustice Gods Among us

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez artur99b, Kwiecień 17, 2013.

1. artur99b

artur99b Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    Mam problem z graniem w Xbox Live. Gdy wyzywam jakiegoś gracza i on akceptuje potem jest wybieranie postaci i po chwili jest komunikat "Sesja gry nie jest już dostępna". Podobne problemy mam przy innych grach np przy Mortal Kombat 9. Mam internet radiowy 2mb. Czy to może być wina mojego łącza czy czegoś ineego? Wiem że NAT mam otwarty więc to chyba o niego chodzi.

PS. nie w tym dziale zamieściłem temat, można prosić o przeniesienie do działu Problemy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    gra nie miala premiery jeszcze .Zapewne wina łącza pozamykane porty.

4. artur99b

artur99b Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    mam zewnętrzne IP i otwarty NAT to jakie powinienem odblokować porty? Dodam że jak uda mi się zcząć walczyć z przeciwnikiem to gra się przycina, sa spadki płynności ale tylko w trybie multiplayer.

Wczytywanie...

Poleć forum