1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Inna nagrywarka do LT 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Eyesore, Maj 22, 2014.

1. Eyesore

Eyesore Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie.

Więc mam nagrywarkę:
    1. Asus DRW-2014L1T
    2. Optiarc DVD RW AD-7580S w laptopie

Chciałbym sprawdzić czy da się nią nagrywać gry w LT 3.0. Jakie programy należy ściagnąć?
    Łącznie z clone'em, iXtreme Burner Maxem i wszystko, wszystko TYLKO, że na nagrywarkę mojego asusa. Chętnie podłapałbym jakiegoś linka, tylko że opisy są do iHASów. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    clonem to se nagrywaj muzyke :) , imageburn do palenia , ustawienia to loteria pod zwykłą nagrywarke kup ihasa z rev B i po problemie za chwile bedziesz pisac ze blede wywala i tylko czas bedziesz tracic to jest moje zdanie

4. dijemex

dijemex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    Sam posiadam optiarca i normalnie wypalałem gry XGD3, z początku używałem programu burnermax lecz psuło mi to płyty, zrezygnowałem z tego i zacząłem nagrywac imgburnem ustawionym pod lt 3.0 z opcją truncate. Gry dało radę normalnie instalować na dysku po wykonaniu tricku z mp3 :))

5. Eyesore

Eyesore Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wystarczy, że zainstaluje burnermax na optiarcu i zaznaczę truncate? Na czym polega ten trick? coś jeszcze? Pozdro
    wafel23 Pisz normalnie. "blede wywalać" czyli błęby wywalać, tak?
    wafel23 Pisz normalnie. "blede wywalać" czyli błęby wywalać, tak?

6. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    błędy podczas nagrywania czyli np standardowy błąd przy przechodzeniu na 2 warstę 49% wyapalania , nie mówię że nie da się wogóle nagrywać takimi nagrywarkami bo sam laptopową paliłem na początku ustawienia jakie mialem napewno bufory byly na max ustawione no i kombinacje z OPC on lub off no i płyty verbatim :) , a trick mp3 musisz stosować do gier XGD3 i polega to na tym że wrzucasz muze na penka lub na twardy konsoli zalaczasz ją i dopiero uruchamiasz grę jak sie już np pokaże gra wylaczasz muzyke i tyle nie bedzie wywalać gry do dasha niestety gry z CIV nie smigaja na tym tricku i to chyba tyle ... no i opcja truncate

7. dijemex

dijemex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    nie radził bym używać optiarca z burnermaxem, po prostu pal płyty normalnie z opcją truncate a będzie git ;)

Wczytywanie...

Poleć forum