1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Inna płyta główna do Xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ThePafcio, Październik 27, 2014.

1. ThePafcio

ThePafcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bolesławiec, Jelenia Góra, Poland, Poland
    Witam mój kolega prowadzi sklep komputerowy i ma do sprzedania płyty główne do xboxa. Mnie interesują Corona albo Trinity. Czy jedną z tych płyt można włożyć do Xboxa 360 Fat tzn wyciągnąć tą płytę co jest teraz i włożyć tą nową? Zależy mi na tym żeby gry działały lepiej i ładniej wyglądały. Chyba że to nie od tego zależy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Nie, te płyty główne są do slima, nie do fata.

Poza tym na każdym xboxie gry działają i wyglądają tak samo.

4. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    po 2ie płyta główna i napęd są sparowane tym samym kluczem trzeba go posiadać przy wszelkich zamianach płyta gł + napęd inaczej nie działa ewentualnie wyciągać po rgh jak nie ma się tego , w coronach i późniejszych trinity z napędem Liteon dg 16d5s i hitachi wgranie klucza to kolejna modyfikacja zamiennik pcb odblokowany do własnego wgrania firmware napędu albo jak już jest rgh dowolny napęd z oczywiście poprawnym dvd keyem , podobnie w fatach jednak tam jest łatwiej z kluczem z samego napędu wyciągnąć im nowszy slim - wtedy rgh do wyciągania dvd keya

5. ThePafcio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Myślałem że to od płyty głównej mi tak gry powoli chodzą. Battlefield 4 u kolegi na Xbox 360 E działa jak marzenie a u mnie na Falconie gra się spowalnia i po prostu gorzej chodzi, z grafiką tak samo.

6. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Bo pewnie uklad GPU i CPU w konsoli sie mocno grzeje (czym wyzsza temp. ukladu tym gra bedzie wolniej dzialala, klatkowala itd.), kiedy ostatnio wymieniles pasty termoprzewodzace na nowe ?

7. ThePafcio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
  8. Dawidovy

Dawidovy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  9. ThePafcio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nie mam pojęcia nie znam się na tym pojechałem do sklepu gdzie się zajmują konsolami facet powiedział że wszystko zrobione i o nic więcej nie pytałem.

Wczytywanie...

Poleć forum