1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Inna strona E3, czyli strajk przeciw Dante`s Inferno

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TymonPRO, Czerwiec 3, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Piotrek podesłał nam pierwszą serię fotek z E3, na których można zauważyć ciekawe zjawisko społeczne - protest przeciwko wydaniu Dante's Inferno. Walczyło kilkanaście osób i choć hasła były przekonujące to wątpię, by odniosły sukces. Taka ciekawostka wprost ze Stanów Zjednoczonych, u nas się strajkuje z innego powodu.

Polygamia.pl - Dziennik Gracza - gry, najnowsze informacje, screeny, zwiastuny, recenzje

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kuzarek

Kuzarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów wlkp.
    kilkanaście ludzi vs EA coś nie wydaje mi się żeby dużo zdziałali a poza tym nie wiem co oni widza w tej grze ze jest taka zła bo jest o piekle... dużo gier wyszło po proteście ludzi choćby postal 2

4. luk992

luk992 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak się już ludziom pomieszało ze nie odróżniają rzeczywistości od świata w grze

5. dofor

dofor Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ..hejka nie czaje bazy o co chodzi z tym protestem - co ta gra nie tak ...moze mnie ktos oswieci - pozdro

6. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    A ja się im nie dziwie-Dante Inferno to profanacja genialnego poematu"Boska komedia".
    Gra nie ma prawie nic wspólnego z historia która opowiedzial Dante Aligheri.Jeśli już chcieli zrobić jakas gre to w klimatach Silent Hill-a zrobili God of War.

A co do samej gry to posluze sie cytatem z w/w ksiazki.
    Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

Parafrazuajc-Porzuccie wszelka nadzieje na dobra gre wy którzy na nia czekacie.:)

7. bloodlustattoo

bloodlustattoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wiadomo jacy lidzie sa w US i A.
    prawdopodobnie nawet nie czytali ksiazki, a tylko slyszeli ze chodzi o cos w piekle, wiec sie spinaja i mysla ze maja jakis wplyw na to, czy gra zostanie wydana czy zbanowana. przecie ratujemy piekna dziewczyne z rak diabla....

8. falcon1984

falcon1984 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  9. kozak71

kozak71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    71
    moim zdaniem z wiadomości, które na temat gry do tej pory uzbierałem, będzie to dość ciekawy tytuł, nie wiem czym podpierasz swoją opinię..., tym, że książke przeczytałeś ? też ją kilka lat temu czytałem, podobała mi sie, ale nie dlatego licze na przyzwoity tytuł, dla mnie może mieć nawet wspólną jedynie osobe głównego bohatera, ważne żeby dobrze sie grało :cool: a z tego co kojarze ekipa, która tworzy to "dzieło" zrobiła między innymi świetny dead space, w dodatku rozgrywka wzorowana będzie na god of wor, więc więcej chyba na jej temat pisać nie musze :]

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum