Inne: Instalowanie gier na Dysk Twardy.

Punisher2000

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam pytanie. Mam arcade przerobiony i w końcu postanowiłem dokupić dysk 120 GB. Jeżeli kupię dysk fabrycznie nowy z obudową to one są już jakoś przygotowane aby po podpięciu od razu móc instalować na nim gry?

Na allegro widziałem wiele ofert i jedni piszą dysk gotowy do pracy, inni że jakieś 3 partycje mają (i emulator na gry xbox 1), inni, że dysk fabrycznie nowy i nic więcej. O co w tym chodzi? Każdy zakupiony dysk musi być jakoś przygotowany czy wystarczy go podpiąć?

A może trzeba w konsoli go sformatować?

Aha i jeszcze jedno pytanie:

Niektórzy piszę oryginalny dysk microsoftu a inni, że dysk jest tak jak oryginalny (to chyba te z laptopów) czy jest jakaś różnica wydajności albo problemów z tymi dyskami?
 

DJ_Boski

Użytkownik
Użytkownik
Tak te dyski są przygotowane do pracy z xboxem 360 nie musisz nic robić tylko podłączasz i instalujesz gry na dysku. Tak każdy dysk na xboxa 360 posiada 3 partycje, ale ty xbox widzi tylko jedną. W dyskach raczej nie ma różnicy, ale na pewno gry po instalacji na dysk lepiej działają i szybciej się wczytują.
 

hakfinn

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam
Mam taki problem z dyskiem iż gry chodzą idealnie ale te starsze , jak wgram na dysk dantesa albo prince of persia oczywiście ta nowa , to wyskakuje mi napis włóż oryginalną płytę czy aktualizacja coś pomoże, dodam że nie byłem nigdy podpięty do internetu a konsoli od roku nie aktualizowałem , nieraz mi wywalało w grach że muszę aktualizować ale zawsze robiłem pomiń, mam pytanie jaką wersję dascha wgrać aby chodziła stabilnie, wgram ją poprzez pendriva
 

DJ_Boski

Użytkownik
Użytkownik
Najlepiej wgraj najnowszą ( możliwość instalacji gry na pendrivie). Oczywiście możesz ją wgrać offline
 

memeczyslaw

Użytkownik
Użytkownik
witam a ja mam takie pytanie i bardzo prosze zeby mi ktos odpowiedział otóż... moj laser chyba sie konczy, mój laser jest na tyle mocny aby odczytać płyte ale nie na tyle mocny aby w gre zagrać albo zainstalować i stąd mam pytanie czy istnieje jakis inny sposob aby zainstalowac gre na dysku nie używając plyty w napędzie? nie chce wymieniac napędu czy lasera, chce poprostu zainstalować gre na dysku tylko tyle istnieje na to jakis sposob? nie wiem za pomocą kabla czy przenośnego dysku? prosze o odpowiedz
 

TradeMark

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja mam takie nietypowe pytanie odnośnie instalacji gry na dysku. Czy dałoby się rozpakować obraz ISO na komputerze i wrzucić przez XTAF na dysk? Ponieważ mam kilka gier, które są przyrysowane i X nie chce mi ich zainstalować w pełni, a na kompie napęd czyta bez zarzutu :/
 

faraon20

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam pytanie czy na slima 250gb można bez problemu zainstalować grę i grać z dysku? Oczywiście z płytką w napędzie orginalną. Trzeba robić aktualizacje dashborda czy od razu będzie działać?
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Odrazu będzie działać bo slimy mają NXE
 

Benny90PL

Użytkownik
Użytkownik
Szkoda jedynie że płyta musi być ciągle w napędzie ;/ Bajecznie by było zgrywając gry na dysk i odpalać je jedynie z dysku :)
 

junioreks

Świeżak
Świeżak
Mam x360 slim z 250 HDD,
1) Czy da się zainstalować grę na HDD, aby chodziła bez płyty??
2) Jak się nie da (pkt.1) to jak działa xbox live - ściąganie gry z xbox live które się instaluje na dysku? i niee wymaga płyty??!!
 

Kochan666

Świeżak
Świeżak
Witam
Jestem nowy i mam pytania.
Czy na konsoli z LT+ można instalować gry prosto z dysku komputera albo pendriva (bez kontaktu z płytką)? (Pomijając ściągnięte z xbox live)
Czy mimo wszystko trzeba nagrać na płytkę by gra działała?
Nie da rady grać prosto z pendriva? :confused: :p
 

weba

Użytkownik
Użytkownik
Aby pominąć jak to napisałeś "kontakt z płytą" musiałbyś mieć konsolę z JTag'iem. W innym przypadku potrzebna jest płyt w napędzie konsoli aby można było grać.


Ja mam takie nietypowe pytanie odnośnie instalacji gry na dysku. Czy dałoby się rozpakować obraz ISO na komputerze i wrzucić przez XTAF na dysk? Ponieważ mam kilka gier, które są przyrysowane i X nie chce mi ich zainstalować w pełni, a na kompie napęd czyta bez zarzutu :/
Jak na PC czyta płytę to zrób sobie kopię tej płytki ;)
 

cz@rny

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a ja mam trochę inne pytanie :)
po zainstalowaniu gry na dysku podczas wybrania gry z listy mamy dwie opcje URUCHOM i USUŃ
powiedzcie mi jak zablokować możliwość przypadkowego usunięcia gry np. przez dziecko
 

eddy5

Świeżak
Świeżak
Dobra mam pytanie. Od razu mowie ze nie jestem niedowidzacy ani uposledzony. Plyta musi byc w napedzie poniewaz xkloc ja maca podczas rozruchu, i moje pytanie w zwiazku z tym brzmi tak: Co xkloc czyta w czasie rozruchu? O co loto? Chodzi o to że wiedzac co on sobie tam skrobie na plycie mozna by nagrac na jedna zbiorcza kilka tych plikow pierwszych ktore sa czytane przy rozruchu wtedy z jednej plyty ruszy klika gier.
Pytanie pomocnicze: czy jest to wogole mozliwe
zastosowanie: nie ruszasz zadka z fotela/kanapy/krzesla etc. przy zmianie gry

P.S. nie znalazlem nigdzie anie na forum ani u wojka google odpowiedzi na to. Jezeli wiesz gdzie ten temat jest poruszony oswiec mnie wyrocznio.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Konsola sprawdza plik default.xex i moze byc tylko jeden taki na plycie.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

Przemekb88

Świeżak
Świeżak
Ja mam takie pytanie: Czy jest możliwość kopiowania z komputera na "nie fleszowaną" konsolę pirackich gier ? Jeśli jest taka możliwość to proszę o instrukcje jak to zrobić.
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
tylko gry on demand poradnik znajdziesz na forum no i musisz być podłączony do live

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk
 

Przemekb88

Świeżak
Świeżak
Możesz podać dokładny link do posta. A tak w ogóle co to są te gry on demand bo jestem trochę zielony w tych sprawach.
 

vonmlody

Świeżak
Świeżak
Witam,

Mam xkolcka w wersji arcade, i dysk podpięty pod usb (aktualny dash itp). Jak zgrać grę z płyty na dysk to wiem, ale czy da się zainstalować grę na ten dysk spod PC.

Chodzi o to że napęd mi siada i chcę jeszcze trochę odwlec wymianę, po prostu wrzuciłbym co trzeba z płytki na dysk (pod kontrolą PC) a potem wrzucił płytke do X i jechał z dysku.

Pozdro
 

edytamc

Świeżak
Świeżak
Na tej stronie znajdziecie wiele cennych informacji na temat instalowania gier

Nowy ekspresowy online test na raka może pomóc w uniknięciu przedwczesnej śmierci.
 

Do góry Bottom