1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Inne pady do x360 poza microsofta

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez vagner, Kwiecień 28, 2008.

1. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Czy, możliwe jest granie na x-ksie poza padami, i kierownicami produkowanymi od microsofta.
    Raz w sklepie widziałem jeszcze jakieś pady BigBen, ale cena, i jakoś(tak z wyglądu) taka sama.
    Nie produkuje bt aby jakiś inny producent kontrolerów do tej maszynki. Ja próbowałem, a nim odpalić moje inne pady, także od ps2 i kierownice media-tech, ale nie reagowały

2. Lotnik421 Xbox One

3. peku

peku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Inne pady do x360 poza microsofta

Te kontrolery muszą miec atesty microszoftu. kierownica są na przykład Logitech i mają np Guide Button :p także bardzo mało jest takich kontrolerow...

4. grzech1991

grzech1991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa

oryginalne kontrolery musza byc tylko bezprzewodowe natomiast wszystkie przewodowe moga byc innych producentow

jednak czesto te inne sa w tej samej cenie a nawet drozsze i nie koniczenie lepsze

5. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

A nie wiecie jak to jest z logitechem chillstreamem? Żeby on na piecu chodził to trzeba instalować takie stery jak dla pada xboxowego, w środku ma też taki guide button podobny do naszego pada, a po podłączeniu go do xa poza tym że zapala się lampeczka na nim to nie reaguje :-\
    wygląda tak:

6. zaku666

zaku666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków

widzialem go juz :) podobno chlodzi rece w czasie gry , ale mnie osobiscie nie podoba sie

7. grzech1991

grzech1991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa

z tego co mi wiadomo to ten pad wcale nie dziala a sterowniki na pc sie instaluje do wiekszosci padow...

8. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

No tak, ale do tego pada instaluje sie te same stery co do xboxowego od mikromientkich :-\

Wczytywanie...

Poleć forum