1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Inne polaczenie z internetem niz tradycyjny sposob XBOX + kabel ethern - jest jakis?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fristayllo, Październik 24, 2013.

1. fristayllo

fristayllo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,

Czy jest może jakiś inny sposób, aby połączyć się z internetem na swoim xboxie niż to jest w przypadku podłączenia kabla ethern do xboxa?

Bo tutaj to ogólnie komedia jest. Internet jest ciągnięty przez kabel z telefonu stacjonarnego. Kabel jest podłączony do kompa, wszystko pięknie działa. Ale jak go podłączam do xboxa to nic się nie dzieje. Internetu nie ma jak nie było. Próbowałem zmieniać tam te wszystkie dns i inne ustawienia, zostawiać je, resetować, itp. ale na nic się to zdało.

Na dobitkę jeszcze powiem, że parę miesięcy temu gdy próbowałem podłączyć kabel z internetem do xboxa to ten internet miałem, bo wtedy akurat ściągałem grę. No a teraz jak chce ją zaktualizować to na złość tego internetu nie wyszukuje.

Sieć WIFI też ciężko z tym, bo nie mam żadnego routera.

No i właśnie czy nie ma jakiegoś kabla, co to łączy np. xboxa z kompem? Wtedy internet byłby na kompie i pewnie xbox dałby radę go zobaczyć.

2. Lotnik421 Xbox One

3. DaJkamieniA

DaJkamieniA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    Nie, nie ma. Musisz pozmieniać ip w wolnej karcie sieciowej i te inne. A drugi sposób to WI-FI ale jak nie masz to...

4. pemek

pemek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    Tak, jest. Druga karta sieciowa do PC, udostępnienie połączenia sieciowego dla drugiej karty, konfiguracja ip+brama+dns+maska i ogień. Minus - włączony PC, żeby net był na konsoli.

5. Shakedown

Shakedown Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kup router, szkoda czasu i nerwów na inne kombinacje

6. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Kolejna opcja fakt że najdroższa kup router z wifi + adapter do konsoli jeśli to nie slim...jak slim to już masz wi-fi wbudowane. Można jeszcze zamiast adaptera dać access point i jego wpiąć kablem do konsoli :)

7. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Powiadasz laptopa? Jeśli tak to sprawdź program connectify.
    Pozwala udostępniać internet przez wifi

Wysłane z Xperia U by Taptalk

Wczytywanie...

Poleć forum