1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Inny folder dla DLC (XBOX360)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez piwodex, Sierpień 29, 2014.

1. piwodex

piwodex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy można wrzucić plik z DLC do innego folderu niż Content pod RGH a konsola i tak go sobie wykryje? To samo pytanie dla plików TU. Chodzi mi o optymalizację/wygodę przy przerzucaniu plików, pewien swój własny porządek itd.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1112
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie można.

4. piwodex

piwodex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kiedyś widziałem jakiś pliczek ze ścieżkami do folderów ale na pewno nie DLC i TU i tak pomyślałem, że może jakoś tym sposobem by się dało. :/

5. piccolo

piccolo Banned

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    DLC są wyjątkiem muszą być według ścieżki innaczej ich nie wykryje i sposobu na to nie ma.

Wczytywanie...

Poleć forum