1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

inny naped niz dal MS

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez brattanek, Luty 18, 2008.

1. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Witam, mam w swoim xie samsunga i juz mnie on wpienia na maxa i sie tak zastanawiam czy moge wsadzic zamiast niego LG czy Benqu?? Zadziała? Mam bina.

2. Lotnik421 Xbox One

3. peku

peku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: inny naped niz dal MS

Ponoc nie zadziala. Da sie tylko taki jaki miałeś... :-\

4. przeo_91

przeo_91 Guest

Można ale trzeba jakoś specjalnie klucz najpier orginalny zainstalować a potem Piracki Firmware zapytam się kumpla on będzie wiedział co zrobic wiem że kiedyś komuś coś takiego robił i działało:)

A co ci się dzieje z napędem że cie wpienia?

5. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW

oddale do naprawy i dalej nie czyta plytek jutro ide z nim do tego serwisu. a co do wsadzania innych napedow to ponoc mozna

6. przeo_91

przeo_91 Guest

Teraz siępytałem kumpla na gg można inny wystarczy wyciągnąć klucz z konsoli i będzie działał inny napęd.

7. raforza

raforza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

A jak sie wyciąga ten klucz napędu? Mam ten sam problem, poadł mi mój LG i mam zamiar kupić Benq tylko nie wiem o co biega z tym kluczem :/

8. przeo_91

przeo_91 Guest

Jest wiele serwisów które proponują zamianę napędu na inny:)

9. raforza

raforza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

A coś konkretniej? Jakie serwisy? Moze macie jakieś namiary?

10. przeo_91

przeo_91 Guest

Mój kumpel ci wymieni przywieź do niego tylko konsole z starym napędem i na pewno wymieni na poczekaniu, a jeżeli nie chcesz jechać bo za daleko to możesz przysłać konsole do niego on wystawi stosowną aukcję na allegro i już :)

Wczytywanie...

Poleć forum