1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

inny sposób niż Probe

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marcin19921, Sierpień 7, 2011.

1. marcin19921

marcin19921 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam po raz kolejny. Mam liteona 74850C F/W Rev:0251 przy pomocy własnoręcznie zrobionego Probe nie mogę odczytać klucza. Czy jest jakiś inny sposób bez tego probe by odczytać klucz z tego modelu? NP. poprzez połączenie ścieżek 707 i 708? Jeżeli tak to czy wystarczy je połączyć i podłączyć napęd przez kabel Sata i w jungleflasher wcisnąć dvdkey32?
    Proszę o odpowiedź.

PS:wiem że jestem niecierpliwy i nie czekam na odpowiedź z tamtego tematu lecz dopiero później będę w domu i chciałbym już wieczorkiem coś pogrzebać przy konsoli.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Eagle696

Eagle696 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Coś musiałeś pokręcić przy tym własnym probe , da się zrobić tak czy tak .
    Sprawdź napięcia jakie idą po podłączeniu napędu.

Wczytywanie...

Poleć forum