Inside Xbox - pokaz destrukcji zombie w kosmosie

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

DJ.Bart

Użytkownik
Użytkownik
W najnowszym epizodzie Inside Xbox przedstawiono rozgrywkę na mapie Moon, która wchodzi w skład najnowszego dodatku dla Call Of Duty: Black Ops. Jeśli jesteście ciekawi jak wygląda eksterminacja hord chodzących trupów, to zapraszamy do zapoznania się z materiałem.



Dodatek zadebiutuje na konsolę Xbox 360 już za 2 dni, czyli 23 sierpnia.

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
L4D to nie przebije, chociaż jak ktoś lubi rozwalać zombiaki to dodatek ciekawy :)
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Super się zapowiada, będzie masa grania!
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Mnie się osobiście już nudzą te zombi, za niedługo to będzie dodatek do fify że grasz zombi :D
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
Z tego co wiem na kziezycu jest proznia, nie ma dzwieku...
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
A gdyby nie było dźwięku już widzę stękania na tym forum -

hahahaha, nie ma dźwięku! Nawet dźwięku im się nie chciało zrobić ! Wycwanili się tym księżycem!
Jak Ty sobie wyobrażasz Zombie albo jakąkolwiek grę/tryb bez dźwięku? 'Z tego co wiem, na prawdziwej wojnie nie ma automatycznej regeneracji zdrowia...' Gdyby ta mapa Moon była bez dźwięku to by w ogóle nie było klimatu! A to kilmat w Zombie jest najważniejszy!
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co wiem na kziezycu jest proznia, nie ma dzwieku...
Chcesz grać bez dźwięku? Ścisz na maksa TV, każdy takową opcje posiada. I po problemie!
 

radek1348

Użytkownik
Użytkownik
Na księżycu nie ma próżni, bo to jest planeta(no sateliata planety) próżnia tylko na otwartej przestrzeni jest w kosmosie, tak mi się wydaje ;D
 

zwiewek

Użytkownik
Użytkownik
Podoba mi sie ten dodatek.
 

mitek96

Użytkownik
Użytkownik
Muszą zmienić zachowania pocisków w locie, wiecie inna grawitacja :p
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Mi Black Ops już się przejadł... welcome Battlefield hehe. Sztuczne odświeżanie gry. Zresztą od starczych zombie mam WaW, a dla jednej mapki nie będę wydawał 1200msp.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Muszą zmienić zachowania pocisków w locie, wiecie inna grawitacja :p
jakbyś strzelił w kosmosie pociskiem to leciałby on dalej dopóki siła z jaką został wystrzelony nie zostanie wytracona - później taki pocisk by po prostu 'lewitował'. Więc samego zachowania się pocisku nie ma co zmieniać, dalej będzie to ten sam strzał
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Zombie jest fajne jak grasz z kumplem/kumplami tak to lipa.
A dodatek wygląda ciekawie.
 

mitek96

Użytkownik
Użytkownik
jakbyś strzelił w kosmosie pociskiem to leciałby on dalej dopóki siła z jaką został wystrzelony nie zostanie wytracona - później taki pocisk by po prostu 'lewitował'. Więc samego zachowania się pocisku nie ma co zmieniać, dalej będzie to ten sam strzał
Po pierwsze to była ironia :), po drugie sam sobie przeczysz, jeżeli nic nie zmienią to pociski będą zachowywał się tak jak na ziemi, chociaż jak wszyscy wiedzą w codie nie obowiązuje żadna fizyka. Po trzecie trzeba by się zastanowić nad tym, że niektóre ładunki wybuchowe przy braku tlenu nie wybuchają. Na koniec chcę ci powiedzieć, że nie mówimy o kosmosie, tylko o księżycu.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
niby prawda ale to tylko gra, nie spodziewajmy się aż takiej szczegółowości jak jest opisywana bo z dodatku wyjdzie jedno wielkie g*wno.
 

freeman94

Użytkownik
Użytkownik
łuski powinny sobie latać a one spadaja na ziemie. Nie postarali się.
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Na księżycu nie ma próżni
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom