1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Instalacja/ autostart FSD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez arhi3a, Lipiec 11, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. arhi3a

arhi3a Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam szukam i szukam ale nic z tego nie rozumiem wszystkie poradniki mówią o skopiowaniu jakiegoś pliku lunch.ini do jakiegoś folderu. czy jest gdzieś jakiś poradnik który mówi DOKŁADNIE krok po kroku jak to zrobić ponieważ jestem w tym nowy i nie chciałbym niczego popsuć. I mam jeszcze inne pytania
    -czy jeśli dam do autostartu FSD to czy będę mógł ponownie włączyć orginalny dash xboxa ??? czy na FSD xbox na 100% nie połączy się z kontem poprzez xbox live?
    - czy jeśli będę używał FSD istnieje ryzyko zbanowania konsoli ?
    - Czy jeśli włączyłem blokadę rodzicielską aby xbox nie łączył się z xbox live czy na FSD dalej będzie działać ta blokada?
    - Czy jeśli podczas gry włącz przez przypadek jakąś funkcję live to wyskoczy mi błąd tak jak z NXE ?
    chce mieć konsolę podłączoną do internetu abym mógł korzystać z FTP i obsługi xboxa przez przeglądarkę nie chce grać na xbox live ponieważ nie chcę ryzykować banem.
    Ścieżka do FSD to Hdd1:\FSD\default.xex

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    masz RGH a co za tym idzie każdorazowe podpięcie się do LIVE skutkuje banem w czasie krótszym niż minuta.

tutaj masz tutka do autostartu
    http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-freestyle-dash-automatyczny-start-launch-ini-142674/
    oryginalny dash włączasz środkowym guzikiem na padzie > strzałka w prawo > ustawienia systemu, ja tak wchodzę bo jest najszybciej i najwygodniej.
    dashlaunch ma domyślnie włączoną opcję blokowania dostępu do live więc blokada rodzicielska Ci nie będzie potrzebna.

Kupując konsolę z RGH automatycznie kupiłeś sobie bana.
    Większość ludzi go nie łapie bo po prostu nie łączy się z LIVEm ale w przypadku podłączenia się jest natychmiast ban

obadaj sobie jeszcze ten poradnik
    http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-poradnik-swiezego-jtagowca-104876/

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum