1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Instalacja Battlefield

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xbox360sl, Sierpień 22, 2013.

1. xbox360sl

xbox360sl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!

Właśnie ściągam Battlefielda. Chciałbym się dowiedzieć jak przebiega instalacja tej gry na Xbox'ie. Bo jest on niby na 2 płytach.
    Star treka, któy był na jednej 'płycie' zrobiłem i dało się grać, więc było ok. Czy z dwuczęściowymi grami jest tak samo czy to jakaś wyższa filozofia? Jeśli tak to proszę o jakąś instrukcję:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    rgh or lt ??
    DVD1-multi, hd textures
    DVD2-single

4. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Filozofia latwa. Jedna płyta single, druga tekstury hd. Nie zainstalujesz tekstur będzie brzydka grafika ale będzie działać. Tekstury wymagają dysku.

5. xbox360sl

xbox360sl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    RGH.
    Gdzie mam wkleić te pliki z grą? zrobić jakiś jeden określony folder?

Wymagają dysku?Mam nagrać na płyte czy musze mieć dodatkowy dysk twardy do xboxa?

6. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wszystko musi być w jednym folderze.

Wczytywanie...

Poleć forum