1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

instalacja call of duty advanced warfare ??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tebich, Grudzień 29, 2014.

1. tebich

tebich Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    podkarpacie
    witam mam problem z gra mianowicie żeby zagram w kampanie muszę zainstalować CD1, lecz gdy włączę CD1 dam start wyskakuje komunikat ze trzeba wybrać urządzenie. Klikam tak żeby wybrać i nic się nie pojawia wiecie o co chodzi ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Artur39

Artur39 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam ten sam problem. Dodam że moja wersja jest lt 3.0. Proszę o pomoc

4. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    jedną płytę wkładasz do napędu i instalujesz ja po jej uruchomieniu, DVD 2 instalujesz na dysku wedle uznania.
    Też miałem problem z DVD 1. Dla tego wyciągałem content, wgrałem na pendrive, z pendrive na dysk konsoli i działa jak należy.
    Jak tak zrobić wystarczy poszukać na forum.

5. marcin250878

marcin250878 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z grą Call Of Dudy Advanced Warfare. Po włączeniu gry ukazuje się komunikat: Pobrać pakiet zawartości. Proszę o pomoc, jestem początkujący z góry dzięki za pomoc ;)

6. SKIN91

SKIN91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    to go pobierz ...

7. amisz86

amisz86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Konsola z RGH czy LT ?

8. skrzypa

skrzypa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam ten sam problem . obrazu dwoch plyt zrobione iso2god wrzucone do content w jednym katalogu o dwoch " plytach " i przy kampani pokazuje zeby instalowac. dysk w konsoli 500gb . przeniesc ktorys obraz z katalogu content czy instalowac ktoras z plyt z pena na dysk w inny katalog/ nie chce namieszac mam juz 2 plyty wrzucone na xboxa najwyzej jedna zrzuce na pena i zainstaluje albo wystarczy porozrzucac po folderach obraz jednej plyty. ktos na pewno to ogarnal a metoda prob i bledow nie chce innych dzialajacych gier zepsuc.
    pozdrawiam i licze na odp :)

9. skrzypa

skrzypa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    http://xboxforum.pl/threads/problem-z-instalacja-call-of-duty-advanced-warfare.146095/ Punisher napisał coś ciekawego ściagam od nowa i bede jutro próbował ;) za szybko robie porzadki na dysku :)

Wczytywanie...

Poleć forum