1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Instalacja DLC w PES 2016

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez adasb87x, Grudzień 14, 2015.

1. adasb87x

adasb87x Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witajcie!
    Posiadam konsolę XBOX 360 z RGH i wczoraj postanowiłem wrzucić sobie 2 DLC do PES 2016. Niestety oba DLC nie są wykrywane przez grę. Pragnę zauważyć, że mam również wgrane najnowsze TU.

Tak wyglądają ścieżki:
    DLC: content / 16 zer / TID Gry (4B4E0861) / 00000001 / DpFileList.bin, dt80_100E_x36 (DLC 1) i dt80_200E_x36 (DLC 2)
    TU: content / 16 zer / TID Gry (4B4E0861) / 000B0000 / Title Update 3

Z góry dziękuję za wszelką pomoc!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Morfi29_89

Morfi29_89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kolego mam ten sam problem... Od trzech dni siedzię nad tym i nie mam żadnego rozwiązania. Ściągnąłem takie same pliki DLC jak podajesz, do tego ściągnąlem TU 3. Przerzuciłem przez Horizona ale jak odpalam grę to w data version w grze mam informacje: Version 1.03.00 (było 1.00.00) Data Pack: Unimplemented... Ewidentnie nie widzi tych DLC... Poradziłeś sobie jakoś z tym?
    Widzę, że u mnie brakuje pliku DpFileList ale nie wiem skąd go wziąć dla tych DLC...

4. adasb87x

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odpuściłem to sobie gdyż czego bym nie zrobił to i tak nie widzi mi tego DLC :/

5. Morfi29_89

Morfi29_89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wyglada na to ze udalo mi sie to zrobic, oczywscie przejrzalem chyba caly internet i skorzystalem z pomocy kolegow ale jak widze dziala:) Moj blad polegal na tym ze mialem bledny dpfilelist. Wygenerowalem go sobie sam dla obu plikow dlc (najpierw dla samego dlc 1.0 a potem dla dwoch ) przez program DpFilelist Generator dla xbox. Poszukaj w necie szybko znajdziejsz. Przez Horizona wrzucilem na konsole najpierw dlc 1.0 a nastepnie dogralem kolejny (wszystko po kolei). Oczywiscie mam tez najnowszy TU.

PS. Sprawdz tez czy pliki dlc maja dopisane rozszerzenie cpk. Ja musialem usunac je z jednego z plikow dlc tak zeby byl to goly plik. Jak bylo rozszerzenie konsola nie widziala pliku...

6. adasb87x

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hmm.. Dzięki za info. Robiłem tak już wcześniej ale nie wiem czemu tego wygenerowanego pliku nie mogłem wrzucić na usb przez horizona (wyskakiwał jakiś błąd). Sprawdzę jeszcze raz.

Wczytywanie...

Poleć forum