1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Instalacja drugiej płyty

Temat na forum 'GTA V' rozpoczęty przez RobsoR2, Wrzesień 23, 2013.

1. RobsoR2

RobsoR2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam!

Mam zainstalowaną drugą płytę i czy przez nią mogę mieć spadki FPS ? O dziwo nie mam opóźniających sie zmian tekstur .
    Jeśli tak to jak wykasować gre aby nie utracić save'ów . Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1105
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wg. Rockstara może tak być :) ale pobaw się jeszcze ustawieniami w tv, wiem ,że to brzmi conajmniej śmiesznie, ale ja u mnie miałem to samo, wyłączyłem tryb gry i załączyłem jakiś MotionPlus i powiem,że jest spora różnica.
    Wracając do pytania:
    Jeśli to org to w ust dysku hdd wyszukaj plik z drugą płytą i usuń, save jest osobno, jeśli rgh to wywal dvd z folderu gdzie masz gry.

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.

4. RobsoR2

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Gram na monitorze .
    Na dysku owszem mam plik z save ale mam i kolejne 4 pliki o nazwach part1,part2,part3,part4 . (Gra orginał) Które to druga płyta ? Z góry dzieki za odpowiedz .

5. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak nic sie nie dzieje, doczytuje tekstury i chodzi to po co coś robić? Masz zainstalowaną i chcesz wiedzieć czy będą spadki - nie ma tu wróżek, odpal i sprawdź.

6. RobsoR2

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    sloniu źle zrozumiałeś , zapytałem sie czy instalacja drugiej płyty może byc przyczyna spadków fps . I chciałbym sie dowiedzieć jak odinstalować tą drugą płytę.

7. MeSolD

MeSolD Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Usunąć z dysku możesz przez program Np. HORIZON

Wczytywanie...

Poleć forum