Instalacja Forza 3

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Cześć
mam problem z zainstalowaniem gry forza 3. Instalacja przebiega bez problemowo, ale kiedy uruhomie grę i pojawia się menu do wyskakuje błąd żeby przeczyscic płytę, kiedy odinstaluje grę z dysku wszystko jest ok. Czy wie ktoś w czym może być problem?
 
L

livingfear

Guest
Może źle sie zainstalowała gra na dysku?.Spróbuj jeszcze raz.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Probowalem nie raz. Przed instalacja probowalem czyścić tez płytę ale nic nie daje.
 
L

livingfear

Guest
Który dysk instalowałeś? 1,czy 2
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
2 jest zainstalowany od początku. Teraz stwierdziłem ze loadingi są za długie wiec chciałem zainstalować 1 i mam taki własnie problem
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Gra oryginalna czy pirat ?
 
L

livingfear

Guest
Dziwne,nie spotkałem sie z czymś takim,a bierzesz pod uwagę,ze dysk zaczyna sie psuć?
 

Mario28

Użytkownik
Użytkownik
Loadingi w Forzie są długie sam na początku się dziwiłem
 

Mario28

Użytkownik
Użytkownik
A co do błędu może twardziel zaczyna siadać albo jest błąd w zapisie!!
 

Mario28

Użytkownik
Użytkownik
Czemu instalujesz obydwie płyty ja mam tylko płytę drugą zainstalowaną a poierwszą wrzucam na czas gry!!
 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Zainstaluj 1 płytę, a później z poziomu gry 2.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ok tak zrobię. Co do dysku to mało możliwe bo mam grę od dnia premiery i od samego początku był problem, a trochę czasu minęło i wszystko inne działa. Płyty to orginaly bo nie mam ixtreme
 

kucharek

Świeżak
Świeżak
Witam właśnie przedchwilą wystąpił u mnie problem, otóż, sciągałem dodatkowe 10 aut z forzy (niemicka zdrapka) i przerwało mi połocznie internetowe (brat coś robił), próbuje jeszcze raz kod wpisać lecz niestety już nic z tego, nigdzie nic mi sie nie zapisało :( jest na to jakas rada? czy przepadło?
 

Do góry Bottom