1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Instalacja Forza 4 na RGH

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ShaybusPL, Wrzesień 26, 2013.

1. ShaybusPL

ShaybusPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Witam ponownie brać Xboxowską. Mój problem jest następujący posiadam konsolę z dyskiem twardym i przerobiona na Jrtag. Jak zrobić, płyty, żeby mieć obie na dysku i aby wszystkie auta w grze były dostępne bo robię np wybór vw z dysku drugiego a gra go nie znajduje...?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. DaJkamieniA

DaJkamieniA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    Nie wiem jak z forza 4 ale z GTA V tak zrobiłem i działa. A więc 1 dysk isoextract 2 dysk iso2god. Po wypakowaniu dysku 1 masz w folderze content>000000000...> (jakieś dziwne cyfry). Po wypakowaniu dysku 2, folder z tymi dziwnymi cyframi (z dysku 2) przenosimy do folderu z tymi dziwnymi cyframi (dysku 1). A teraz już tylko przeniesienie folderu (z tymi dziwnymi cyframi z dyski 1 z tym folderem z dysku 2 :)) na dysk konsoli.
    Mam nadzieje że zrozumiałeś :D

1 osoba to lubi.
  4. ShaybusPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
  5. Jabar

Jabar V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1141
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Folder z dziwnymi cyframi to Title ID gry, każda gra na xbox'a jest w takim 8mio znakowym folderze, każda gra ma przypisany swój TITLE ID.
    Wracając do forzy: drugą płytę wypakuj do xex'a i folder content skopiuj do folderu content na hdd konsoli.
    Może się zdażyć ,że ten content trzeba bedzie jeszcze odblokować, np w programie XM360 na konsoli lub xbox content menager na PC.
    Pisane na SGS+ w tapatalk 4.

1 osoba to lubi.
  6. ShaybusPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Działa metoda z dwoma różnymi programami jeden przez xbox image browser a drugi przez iso2god dzięki chłopaki za pomoc!

7. Krzycho.

Krzycho. Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Białystok
    Witam,
    mógłbyś podpowiedzieć którą płytę przerabiałeś programem iso2god? Według zawartości obrazów wygląda na to jakby trzeba było przerobić dvd1...

8. Jabar

Jabar V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1141
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    DVD1 do GOD'a - w iso2god
    DVD2 do XEX'a - w eXiso

1 osoba to lubi.

Wczytywanie...

Poleć forum