1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

instalacja freestyle dash na dysku wewnetrznym

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez turud, Kwiecień 14, 2014.

1. turud

turud Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niedawno kupilem sobie konsole i od razu postanowilem ja przerobic pod RGH. Na razie nie posiadam jeszcze dysku zewnetrznego, jedynie wewnetrzny 4gb. I chcialbym zainstalowac freestyle dash. Robie wszystko tak jak w instrukcji i po odczepieniu pendrive po ponownym uruchomieniu teoretycznie powinien wlaczyc sie FSD jednak wciaz pokazuje sie oryginalny dash xboxa.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Traffic

Traffic ɹoʇɐɹǝpoW Członek Załogi Moderator XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    62
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    DashLaunch zainstalowany i skonfigurowany pod start FSD? Opis jak to zrobić masz w poradniku (dział RGH->Artykuły)

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1060
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To skoro uzywasz pendrive nie kopiuj fsd na pamięć 4gb. Ta pamięć nie nadaje do tego. Jedno czego jestem pewien sciezki w twoim launch.ini nie pokrywaja się z tym co skopiowane

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum