1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Instalacja gier i wszystko na ten temat

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez causa1980, Grudzień 5, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. causa1980

causa1980 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dzierżoniów
    Witam. Kupiłem przerobioną Elite 120 GIGA, wersja iXtreme 1,5. Wszystko fajnie gra, bo dostałem od sprzedawcy chyba z 15 gier (nie oryginały), działają, gram, np. w Forza 3. Ale mam kilka pytań jako początkujący:

1) Nagrałem sobie COD Modern Warfare 2 i gra chodzi, ale nie mogę jej zainstalować na dysku twardym, dlaczego?

2) Większość gier miałem zainstalowane już na HDD, ale na skutek powyższego problemu z COD zastanawiam się, czy nie powinienem wgrać iXtreme 1,6?

3) Proszę mi powiedzieć, czy powinienem zainstalować jakieś dodatkowego oprogramowanie? Może powinienem coś ściagnąć? Proszę o praktyczne rady.

4) Pro Evo 10 niestety nie zdołałem odpalić i może być to problem z konsolą. Co zrobić?

5) Czy powinienem podłączyć konsole do neta i zaktualizować oprogramowanie? Nie zamierzam grać przez neta, więc chyba bana nie powinienem się obawiać?

Dziękuję bardzo za rzeczowe odpowiedzi. Jeżeli macie dodatkowe pytania to oczywiście odpowiem.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. dominator87

dominator87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    "5) Czy powinienem podłączyć konsole do neta i zaktualizować oprogramowanie? Nie zamierzam grać przez neta, więc chyba bana nie powinienem się obawiać? "

Bana dostaje się za posiadanie przerobionej konsoli. Bez znaczenia jest to czy grasz w piraty czy oryginalne gry. Podłączając przerobioną konsolę do neta ryzykujesz banem. Z resztą poczytaj sobie temat "Ban a sprawa konsoli" - tam masz wszystko lepiej wyjaśnione.
    Pozdro

4. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    1) możesz mieć bana...
    2) nie nie musisz... patch na wave 2..
    3) nie na konsoli nic nie musisz ale na pc wave patcher by ci sie przydał
    4) PES 10 ma Wave 4 więc się nie dziw 1.5 odpala wave 2,
    5) Ban masz pewny skoro 15 nie orygniałów...i flash

i teraz moje pytanie kupiłeś konsole nową czy używke?

5. causa1980

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dzierżoniów
    Kupiłem konsole używaną. Kupiona była w marcu 2009. Na pewno nie była podłączana do neta, tylko offline. Generalnie chłopak jest maniakiem konsoli, to była jego trzecia, więc raczej wszystko robił na niej jak trzeba.

Ja jestem kompletnym laikiem, a kupiłem ją tylko do zabawy w COD, FIFA i PRO. COD chodzi, ale PRO już nie, ale to może być problem nagranej płyty. Po weekendzie będę znał problem.

Napiszcie mi proszę co mam ściągnąć, nagrać, aktualizować lub co tam jeszcze powinienem zrobić. Generalnie raczej prostym językiem proszę, bo się na tym nie znam, ale poradzę sobie z czasem na pewno.

Dziękuję i pozdrawiam

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Co do instalowania gier; zainstaluj inną i zobacz czy zgrasz na hdd jak nie to prawdopodobnie masz bana; spróbuj połączyć się z Xbox live, wtedy będziesz wiedział czy masz bana czy nie.

7. causa1980

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dzierżoniów
    A jak mam bana to nie mogę instalować jak rozumiem gier? Czy wgranie nowego iXtreme może rozwiązać problem?

8. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Tak. Jak masz bana to nie możesz grać online i instalować gier. Wgrywając nowy iXtreme nic z tym nie zrobisz.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum