1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Instalacja gier na dysku zewnetrznym 320GB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fatal1ty, Czerwiec 3, 2012.

1. fatal1ty

fatal1ty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam
    Jak kupowałem konsolkę to nie miała w zestawie dysku (tego oryginalnego co Microsoft daje).
    W domu mam nie używany dysk zewnętrzny 320GB . Jeśli go podłącze i sformatuje to bede na nim mogl instalowac gry ?
    Jesli to cos pomoze to mam przerobke LT2.0 i dash 14719

2. Lotnik421 Xbox One

3. sid333

sid333 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdzieś
    Musisz mieć RGH bo tak to tylko 16GB będziesz miał.

4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Będziesz mógł wykorzystać z niego tylko 16GB, chyba że przerobisz na RGH to wtedy możesz wykorzystać całą jego pojemość.

5. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeśli to jest dysk WD z serii Scorpio, to możesz zrobić jak tutaj: http://xboxforum.pl/artykuly-27/jak...-bevs-bevt-beas-bjkt-bekt-velociraptor-14421/

Nie mając RGH, będziesz mógł wykorzystać tylko 16GB.

Wczytywanie...

Poleć forum