1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Instalacja gier na dysku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PokerFacowaty, Październik 10, 2012.

1. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Witam! Gdzieś słyszałem, że gdy zainstalujemy grę na dysku konsoli, za pomocą opcji zainstaluj to i tak trzeba będzie włożyć płytę. Jak to naprawdę wygląda? Czy mógłbym np. Zainstalować sobie na dysku X'a Guitar Hero 3 i nie wkładać płyty, za każdym razem gdy chcę zagrać? A jeśli i tak trzeba włożyć płytę, to po co instalować grę na dysku?

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    płyta musi być nic z tym nie robisz zabezpieczenie że masz oryginał :) lub kopie bez tego jak bez paliwa w aucie (choć auto można popchnąć a konsoli nie :)

1 osoba to lubi.
  4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Instalacja gier na dysku

Normalnie jeśli wgrasz grę na dysk to i tak musisz włożyć płytę żeby uruchomić grę. W takim razie po co to ? Oszczędzasz laser w napędzie, nie słychać szumu z napędu bo czyta z dysku, gra się szybciej wczytuje. Jeśli chcesz grać bez płyt, prosto z dysku to tylko przeróbka rgh

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  5. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Przeróbki robił nie będę, bo zamierzam grać na oryginałach. Wiedziałem że RGH działa w ten sposób, dzięki za pomoc, mam dysk 250GB więc przegram sobie gry, chociaż laser oszczędzę. Dzięki! ;)

Wczytywanie...

Poleć forum