1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Instalacja gier na hdd nie można uruchomić

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Trupek, Marzec 20, 2012.

1. Trupek

Trupek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa // Pisz
    Zakładam już któryś temat z rzędu gdyż na wszystkie inne posty nie dostałem żadnej odpowiedzi ani nawet podpowiedzi co do tego gdzie mógłbym się kierować. Mój problem polega na tym że instaluję grę, na dysku obojętnie jaką (oryginał) i przy próbie odpalenia gry z dysku komunikat "Wyczyść płytę" lub "pobierz grę ponownie" natomiast przy odpalaniu gry z płyty nie ma jakiegokolwiek problemu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    to prawdobnie wina tego dysku ,przetestuj na innym

4. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Do uruchomienia gry i tak musisz mieć płytę w napedzie. Więc może Tobie się wydaje , że idzie z płyty.
    Instalujesz na HDD , dajesz uruchom. Gra uruchamia się z HDD , lecz sprawdza autentyczność i płyta w napędzie się kręci przez chwile.

5. danyd2

danyd2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyszczenie cache dysku twardego moze pomoc

6. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nawet jak zainstalujesz grę na dysku, to płyta musi być w napędzie, aby można było uruchomić daną grę!

7. Trupek

Trupek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa // Pisz
    Wiem że płyta musi być w napędzie, Próbowałem czyścić cache, efekt zerowy. tak nawiasem dysk jest oryginalny. Co do sprawdzenia gier na innym dysku to nie mam takiej możliwości. Wydaję mi się jednak że nie było by problemu bo pewnie problem leży gdzieś u mnie, w samym dysku może konsoli. Dziwią mnie tylko komunikaty, bo nie jest to raczej problem ze sprawdzeniem autentyczności gdyż płyta zostaje odczytana jako oryginał tylko dalej nie można jej odpalić tutaj właśnie wcześniej wspomniane komunikaty "Wyczyść płytę" albo "Pobierz grę ponownie" to raczej wina dysku tylko z jakiego powodu.

8. adam34689

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Podłącz konsolę do Live'a. Być może konsola musi dokonać aktualizacji gry.

9. Trupek

Trupek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa // Pisz
    Niestety nie mam możliwości podłączenia jej do live, potrzebuję czasu do wymiany płyty głównej bo xboxa odkupiłem i był już zbanowany. Wtedy zobaczymy. A istnieje możliwość aktualizacji gry offline?

10. adam34689

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
Wczytywanie...

Poleć forum