1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Instalacja gier na HDD problem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Trupek, Marzec 19, 2012.

1. Trupek

Trupek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa // Pisz
    Witam! Przejdę od razu do konkretu, nie mogę odpalać niektórych gier z dysku.. problem polega mianowicie na tym że po instalacji pierwszej płyty gry Mass Effect 2 ( Gra oryginalna, najnowszy dashboard) gra bez żadnych kłopotów odpalała się z dysku. Natomiast z drugą płytą wystąpił problem, oczywiście po instalacji przy odpalaniu gry z płyty nie ma problemu. Po instalacji i próbie uruchomienia wyświetla się komunikat "nie można odczytać dvd" przy grze FFXIII występuje ten sam problem z tym że komunikat to "Pobierz grę ponownie" przy kolejnej grze, tutaj już nie ma wielu dysków EA MMA komunikat ten sam co w przypadku mass effect. Pomocy.. dodam że czyściłem cache na wszystkich urządzeniach pamięci masowej w konsoli.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tenraziel

tenraziel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Save wrzuć do Chmurki a dysk wyczyść miałem tak samo z DEAD SPACE 2

Wczytywanie...

Poleć forum