1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Instalacja gier na pena

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maciex967, Listopad 26, 2013.

1. maciex967

maciex967 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem, podczas nagrywania gry wyrzuca mi błąd ze nie mozna odczytac dysku. Czy istnieje mozliwosc zainstalowania gry na pendrive zamiast dysku konsoli lub na nagraniu gry na pendrive i przeniesienu tej zawartosci na konsole???

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rapzes

Rapzes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Żeby nagrać grę na pendrive potrzebna ci przeróbka rgh, co do instalacji gier pendrive musi być sformatowany do fat32

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    wtha hell was that ?

maciex967 wkładasz czystego pena (umówmy się minimalnie 8GB) i formatujesz go z poziomu konsoli, tak że będzie widziany tylko pod nią. Przy próbie instalacji na dysku pojawi ci się jeszcze opcja zainstalowania na pamięci przenośnej i to jest odpowiedź na twoje pytanie.

1 osoba to lubi.
  5. maciex967

maciex967 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok dzieki

Wczytywanie...

Poleć forum