1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Instalacja Gier na Xbox

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez radus450, Grudzień 10, 2013.

1. radus450

radus450 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Mam znów pytanie jeśli chodzi o gry typu nowy NFS ,BF4,AC4 i co najważniejsze GTAV -nowe gry .Jak ja mam ich zainstalować żeby te gry działały czytałem coś z folderem ,,CONATET" ale ja nie mam nigdzie taki folderu poza pamięcią wew.(4gb)

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Poczytaj masz na forum. Czemu każdy chce gotowca i to w sowim temacie??
    Nie żebym był złośliwy ale poświęcisz 15 minut i masz wszystko.

Masz RGH więc dopisz jeszcze takie informacje jak:
    wersja dasha
    wersja fsd
    wersja dl
    jaki dysk w konsoli ile gb

4. radus450

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziś właśnie założyłem system z tej strony http://xboxforum.pl/artykuly-196/jtag-i-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-8-a-145552/ . Szukam cały czas na youtube są filmiki tylko tyle ze nic z tego nie wiem bo nie ma instrukcji w PL . przeszukałem już całe forum i jest masa tematów z tym , tylko że ja nie mam nic takiego na swojej konsoli i widzę że nie wystarczy tylko wkleić w folder na HDD i to wszystko piszą o jakichś folderach tylko że ja mam ścieżkę HDD>Gry i nie mam żadnego folderu ,,00000000000000000" na dysku tylko w pamięci konsoli . wydaje mi się jednak że moje foldery na HDD w niczym nie przeszkadzają (chociaż mogę się mylić). Moja Konsola to Xbox360 Slim 4gb , Dysk WD 640 Gb

PS:dopiero zaczynam swoją przygodę z tego typu rzeczami normalne gry przenoszę na HDD i jest dobrze a z tymi co wymagana jest instalacja mam problem

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ręcznie utwórz te foldery .....
    Dysk w slocie rozumiem ...nie na usb ?

6. radus450

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak dysk mam włożony . A gry zrobiłem Iss2god i przenoszę z pendrive na dysk . Tylko że jak odpalę normalnie NFS'a z dysku czy też pendrive to każe mi instalować 1,6 Gb po zatwierdzeniu zawiesza mi konsole ale czytałem i wiem że jest na to inny sposób że z takiej pozycji gra mi się mi nie zainstaluje

EDIT:

i co najciekawsze do każdej nowej gry z osobne jest 5000 różnych sposobów instalacji a nie mógłbym po prostu do każdej gierki wykonywać tych samych czynności ?

Edytuj posty - nie pisz jeden pod drugim - #Jabar

7. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeżeli masz dysk wew to jest standardowy sposób instalacji gier, które wymagają zainstalowania contentu.
    1. Jeżeli masz jakąś grę na 2 DVD np. GTA V to pobierasz i musisz dowiedzieć się w którym jest content, otwierasz obraz przez Xbox Image Browser, jeżeli na płycie jest folder content to znaczy, że musisz go zainstalować. Wyciągasz go sobie (Extract) i później wrzucasz na dysk konsoli.
    (Czasami trzeba odblokować go w XM360, więc musisz pobrać sobie ten program, wrzucić na dysk/pendrive i odpalić np. z Xexmenu i odblokować content (DLC).)
    2. Gdy już z contentem wszystko w porządku to przerabiasz DVD do grania czyli np. DVD2 do formatu XEX/GOD i wrzucasz na dysk konsoli do katalogu z grami.
    3. Po poprawnym wrzuceniu odpalasz grę i grasz.

8. radus450

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    F:\Nfs Rivals\454109C6\00007000\623722192039774214FA.data( to jest Folder i jest też plik o tej samej nazwie który waży 44kb)\Data0000(i jest tych plików 44) to jest zrobiony w Iss2god ma taką ścieżkę czy da sie coś z tego zrobić ? i nie mam żadnego pliku,folderu ,, content" . Niestety usunąłem już obraz który miałem w ISO czyli muszę jeszcze raz pobrać i zrobić w tym Xbox Image bo innego wyjścia jak rozumie nie mam

9. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przy NFS Rivals zrób tak:
    Otwórz obraz ISO w Xbox Image Browser, wyciągnij content i wrzuć go do contentu na dysk konsoli. Następnie przerób grę do GOD i wrzuć do katalogu z grami i odpal.
    Jakby nie chciało hulać to odblokuj w XM360.

10. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  11. radus450

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra dzięki wielkie pokombinuje i może jakoś dojdę do tego :). Tematu proszę jeszcze nie zamykać gdyż mogę mieć jeszcze jakieś problemy , pytania
    ______________________________________________________________________________________________
    I zrobiłem wszystko z instrukcja i jak zwykle na początku mam juz problem ponieważ po odpaleniu płyty xbox image nie mam tam głupiego folderu contentu. Poddaję się idę do sklepu po kupić grę

12. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  13. radus450

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    [​IMG] Przykład na AC IV do którego jest też wymagana instalacja .Niestety skasowałem z dysku obraz NFS . Po rozwinięciu zakładek też nic nie ma

14. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    AC4 nie potrzebuje nic dodatkowego do instalacji. Wystarczy przerobić do XEX/GOD i odpalić.

15. radus450

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra do jutra pobiorę GTA V i NFS'a zobaczymy czy zadziała :)

___________________________________________________________________________________
    Wielkie dzięki wiem już o co chodzi po prostu gier które wymagają instalacji nie da się zrobić Iss2God .
    Dzięki wielkie za pomoc i przepraszam za problem . Wiem już jak zainstalować system na X360 i wiem już mniej więcej jak się obsługiwać tą zabawką :). Dziękuje jeszcze raz za rozwianie moich wątpliwości i odpowiedzi na moje głupie pytanie :)

Wczytywanie...

Poleć forum