1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Instalacja Gier RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kozi033, Maj 15, 2012.

1. kozi033

kozi033 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, czy ktoś może podać link do poradnika jak instalowac gry na dysk twardy Hdd w przeróbce RGH, gry przerabiam do formatu Xex

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  4. deejaydex

deejaydex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krosno Odrzańskie
    Najlepsza WG mnie metoda to posiadanie w komputerze karty sieciowej gigabit ethernet (to samo z drugiej strony, w konsoli slim, jeżeli nie masz konsoli slim to sobie to odpuść) i kopiowanie po sieci, poprzez np total commandera.
    Można również kopiować bezpośrednio podpinając dysk do komputera (najszybsza metoda). Wszystko zależy od tego co masz :)

5. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Dlaczego?

6. deejaydex

deejaydex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krosno Odrzańskie
    Musiałem się doczytać w kilku źródłach zanim odpowiedziałem, przepraszam, wprowadziłbym kolegę w błąd.

Myślałem, że SLIMY posiadają gigabit ethernet, a mają jednak 10/100. Także, w przypadku każdej konsoli opłaca się kopiować pliki po sieci. Wystarczy do tego kabel sieciowy ale nie taki zwykły tylko crossover.
    Ustawiamy w karcie sieciowej komputera (o ile mamy jakąś wolną) przykładowo następujące adresy:
    IP 192.168.137.1
    Maska 255.255.255.0
    Brama - zostawić puste

a w konsoli ręcznie przypisujemy takie:
    IP 192.168.137.2
    Maska 255.255.255.0
    Brama 192.168.137.1

I teraz wystarczy łączyć się dowolonym programem do obsługi FTP z konsolą (np total commander) za pośrednictwem IP 192.168.137.2 i hasłem/loginem ustawionym w FreestyleDashu.

Nie wiem jakie jest wifi w Xbox 360 S czy b/g czy może N. Jeżeli jest N to warto by się zastanowić nad wysyłaniem bezprzewodowo plików na dysk konsoli.

Dla przykładu podam, że u mnie po kablu leci +- 7MBajta/s co przekłada się na kopiowanie 1 gry (7,5GB) około 20 minut. Pomiar na dysku USB podpiętym w konsolę.

Wczytywanie...

Poleć forum