Instalacja gier x360 na pendrive przez kompa

Konradus10

Świeżak
Świeżak
Witam , mam pytanie , zrobiłem ostatnio sobię lt 3.0 jednak posiadam nagrywarkę LG , no i gry się źle nagrywają w xgd3 , miej więcej 50% gry i błąd ze szmatką i mam takie pytanie czy jest możliwość instalacji przez komputer gry na pendrive tak by xbox odczytywał że jest na nim gra tak jakbym ją zainstalował i uruchamiał przez płytę czy nie ma takiej możliwości i muszę szukać jakiegoś iHas'a :) Oraz czy fix z xClampem (zamiana xclampa na śruby m10 czy jakoś tak ) skutecznie usunie rroda ? bo teraz mam moda chłodzenia na v12 i temperatura jest niska no ale czasami muszę jednak tą opalarką lecieć jak rrod wyskoczy :/
 

Konradus10

Świeżak
Świeżak
2 część bo jakoś dziwnie przycina (jest tekst a za chwile go nie ma)
Oraz czy fix z xClampem (zamiana xclampa na śruby m10 czy jakoś tak ) skutecznie usunie rroda ? bo teraz mam moda chłodzenia na v12 i temperatura jest niska no ale czasami muszę jednak tą opalarką lecieć jak rrod wyskoczy :/
 

kamilos ms

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie ma możliwości instalacji gier przez pendrive,jedynie możesz sobie content(tekstury HD) gry przenieść.Skuteczne usunięcie rrroda to kupno Jaspera lub Slima,zakładam że masz starego Xenona albo Falcona jeśli masz stalowe nerwy to się baw w ratowanie tego padła,kiedyś sam odratowałem Xenona za pomocą gumek pod ramami i chodził rok czasu ale w końcu padł.Co do nagrywarki spróbuj zaktualizować firmware twojej wypalanki.
 

keyser2

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Firmware do nagrywarki nic nie da. Potrzebujesz ihasa najtańszy iHas E około 50zł.
 

Do góry Bottom