1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Instalacja gierek

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kyniok111, Styczeń 13, 2013.

1. kyniok111

kyniok111 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    nie wiem czy dobrze pisze, ale mam sprawę. Czy jeżeli chcę pobrać grę pirata i wrzucić go na pendka to muszę mieć przerobionego xboxa?

2. Lotnik421 Xbox One

3. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    Jak nie masz przerobionej konsoli to jak chcesz odpalić "pirata" ??
    Chyba logiczne, że nie da rady :p
    Tak, po za tym to nawet jak przerobisz napęd konsoli, to musisz jeszcze wypalić płytę bez której nie pograsz.

Alternatywną metodą przeróbki która pozwala uruchamiać gry bez płyty w napędzie jest RGH
    Polecam !

Pozdr

4. kyniok111

kyniok111 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tzn widziałem o tym, że trzeba przerobić, ale tak się właśnie zastanawiałem nad tym tylko. Dobra dzięki za odpowiedź. Jak coś można zamknąć.

Wczytywanie...

Poleć forum