1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Instalacja gry na HDD. Pytanie dla użytkowników

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gokou45, Kwiecień 3, 2016.

1. gokou45

gokou45 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Jestem nowym użytkownikiem forum i mam nadzieję,że w nie dalekiej przyszłości Xboxa 360 ,ale nadal się zastanawiam i nurtuje mnie kilka pytań.Między innymi na temat instalacji gier na dysk.
    Chcę kupić Xbox 360 500gb nową wersje,ale nie chce konsoli przerabiać.Słyszałem,że są gry które są na kilku płytach DVD.Skoro tak to gry muszą być instalowane na dysk. Czy płyta w takim przypadku jest tylko potrzebna do weryfikacji oryginału ,a dane idą z dysku podczas grania i napęd jakby przestaje być wtedy używany? Chodzi mi o każdą grę jaką można zainstalować na dysku np GTA V. Proszę o odpowiedź.
    (Jeżeli temat już był to bardzo przepraszam i proszę o przekierowanie)

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1263
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dokładnie tak w dodatku jedno płytowe też można instalować.

4. kmieciuu

kmieciuu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dokładnie, nawet instalacja na dysku jest bezpieczniejsza. W moim przypadku po zakupie 360 i kilku graniach w fable płytka była tak porysowana że trzeba było ją polerować. Instalacja na dysk jest bezpieczniejsza...

5. gokou45

gokou45 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Więc zdarza się,że konsola rysuje płytki? .
    Mam jeszcze kilka pytań już bardziej związanych z grami.
    Czy FIFA 16 została polepszona mimo konsoli starszej generacji?Na yt mam wrażenie,że to nieco inna gra niż poprzednie wersje.
    Czy GTA V działa płynnie i nie klatkuje?
    Czy menu konsoli działa płynnie? Byłem posiadaczem Ps3 i menu tam chodziło dość wolno.

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1263
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mi tam żadna z 5 konsola nigdy nic nie porysowała ale po forum jak widać że niektórym się zdarza.
    GTAV po tych wszystkich DLC działało z tego co pamiętam średnio.
    Menu X360 w porównaniu z Ps3 jest ultra płynne, ps3 to taki muł że się w pale nie mieści.

Wczytywanie...

Poleć forum