1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Instalacja gry na pendrive (bez rgh)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez matgor23, Kwiecień 14, 2013.

1. matgor23

matgor23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Mam pytanie przeglądałem forum i gdzieś znalazłem, że mogę bez jtag/rgh grę nagrać na pendrive'ie, włożyć do konsoli, zainstalować i później odpalać (już z włożoną płytką oczywiście) tylko nie było wytłumaczone jak to zrobić. Normalnie obraz nagrać przez jakiś program na pendrive? Mam LT +3.0 i najnowszego dasha

Chciałbym tak zrobić, bo chyba napęd mi powoli wysiada i niektóre gry, które wcześniej dało się zainstalować teraz już jest ciężko, bo wyskakuje komunikat z przetarciem płytki.

Czekam na odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    musisz pena skonfigurować pod konsolka...i zainstalować grę z płyty na niego jak na normalny dysk....

4. adamrz

adamrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Elbląg
    Sformatuj pendrive z poziomu konsoli
    zakładka USTAWIENIA -> PAMIĘĆ

5. matgor23

matgor23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Okej skonfiguruję i mam w PC podpiąć ISO pod napęd wirtualny i co później? Nie wiem jak zainstalować tą grę przez PC, bo przy zamontowaniu obrazu jest wiadomo opcja tylko z 'Odtwórz DVD..'. Jakimś programem to robić? Nie wiem czy się rozumiemy, ja nie mogę zainstalować swoich gier z płyty przez Xboxa bo zacina i wywala błąd o przetarciu płyty szmatką. Chciałbym zainstalować jakoś to ISO na pendrivea i z niego zainstalować grę w XBOXie, a później odpalać już zainstalowaną z włożoną starą płytką do napędu.

6. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  7. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    źle myślisz nie ma opcji zrobienia bez RGH tegoco ty chcesz iso musisz wypalić poprawnie i dopiero wtedy zainstalować na penie

1 osoba to lubi.
  8. matgor23

matgor23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja nie chce na pendrivea zainstalować gry tylko chcę zrobić tak jakby pendrive był płytą to zainstalowania gry, a później już odpalałbym (już zainstalowaną grę na dysku przy pomocy pendrivea) przez moją starą płytę, która nie chciała zainstalować tejże gry. Nie rozumiemy się czy co?

9. matgor23

matgor23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No o to chodziło. Czyli jednak się nie da. Rozumiem, dzięki wafel23.

Wczytywanie...

Poleć forum