1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Instalacja gry na usb za pośrednictwem PC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez konrad1213, Styczeń 3, 2015.

1. konrad1213

konrad1213 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Huta Krzeszowska, Poland
    Witam. Mam pytanie do kolegów (po fachu). Posiadam pare kopii gierek na płytkach takich jak CoD Ghosts czy CoD Black Ops II, z tym ze z deczka porysowanych i niestety po paru minutach grania zawieszają się. jedną grę uratowałem ponieważ mam zainstalowana na usb z tym że za czasu gdy jeszcze dobrze funkcjonowała, i moge w nią popykac, tamtych CoD-ów już nie dam rady zainstalować, moje pytanie do was to czy z poziomu komputera da sie to zrobić ? czy da się jakos magicznym sposobem zainstalować ją/zrzucic tak by w xboxie widziano to jako zainstalowana grę ? tylko po to by bezpiecznie w nia zagrać :) pochodzi poczyta i gram z usb, udało by sie tak ?

zaznaczam że posiadam L.T 3.0

2. Lotnik421 Xbox One

3. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Jeżeli gra posiada content na płycie to dało by rade :)

4. konrad1213

konrad1213 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Huta Krzeszowska, Poland
    Chodzi mi o pełna grę nie dodatkowe textury czy coś. symulacja tego co robimy na xboxie, wkładam płytę, instaluje na usb, tylko ze na pc, jest jakis program który by to zrobił ? lub mozecie mnie jakoś pokierować jak to zrobić ? tutorial ? co kolwiek ?
    Mam pełne obrazy gier, to samo mam wypalone tylko że w xboxie wywala błąd ze ściereczka na połowie, typowy problem przy grach nie nagrywanych ihasem czy cós

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie da się

6. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Ale jak zgrasz content gry to będzie zainstalowana i płytkę wkładasz tylko na rozruch gry.

7. MuSk_PoWeR

MuSk_PoWeR Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, nie chcę zakładać nowego tematu więc podepnę się tutaj. Mianowicie mam problem z grą Farcry 4, gdzie chce instalować plik 3,7gb, a w połowie wyskaskuje błąd.
    Postanowiłem poszukać conieco na ten temat i znalazlem taki plik w sieci. Teraz pytanie, a zarazem problem. Pendrive FAT32 mój xbox go konfiguruje i rezerwuje mu miejsca 3,8gb czy i jak mogę tam wgrać ten plik? Zwykłe kopiuj/wklej w tej sytuacji nei działa.
    Pozdrawiam.

8. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    zadna metoda mu nie pomoze bo tutaj nie chodzi o content a zainstalowanie plyty DVD, a to jest niemozliwe bez RGH

9. MuSk_PoWeR

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety nie dziala. ISO nie posiada content. Ponadto z innego poradnika wyczytalem, że trzeba wgrać do hdd/content/000000 w dysku wewnętrznym xbox. Jak to zrobic? Ktoś ma jakieś pomysły?

10. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    post wyzej napisalem przeciez ze to NIE zadziala, musisz miec RGH na takie zabawy

11. MuSk_PoWeR

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wczesniej post wyzej zawieral inna tresc innego uzytkownika. niemniej dzieki za informacje.​

Wczytywanie...

Poleć forum