1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Instalacja gry na zewnętrzny dysk za pomocą PC?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pelas89, Marzec 7, 2011.

1. pelas89

pelas89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    W ostatnich dniach płyta uległa zniszczeniu, niestety nie miałem jej wcześniej zainstalowanej na dysku. Próbowałem już wszystkich sposobów, oprócz jednego:) I tu pojawia się moje pytanie...czy istnieje szansa, że jeśli ściągne kopię tej gry i zainstaluje poprzez dysk zewnętrzny( nie wiem za bardzo jakimi programi to zrobić) to odpalę sobie oryginała? Płyta nie jest na tyle zniszczona aby w nią nie grać, ale nie chcę już dłużej eksploatoawać i szukam jakiegoś ratunku zanim ulegnie totalnemu zniszczeniu.
    Dzięki z góry odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    jeśli masz jtag to tak jeśli nie to nie masz szans bez iextreme i nagrania gry na płytę .

4. pelas89

pelas89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jtag? jestem totalnym amatorem w tych sprawach:D więc mozesz to jakoś bardziej zoobrazować?

5. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    ok czyli w twoim przypadku się nie da bez nagrania na płytę i posiadania iextreme, jaką masz konsolę jaki dashboard ?? I masz iextreme ??

6. muppets

muppets Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    BDG
    a czemu nie możesz nagrać z oryginału na dysk? przecież mówisz ze można grać? to nagraj raz na dysk i po kłopocie

7. pat792

pat792 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W fife 10 też mogę grać, ale mam kółko na płycie i nie mogę jej zainstalować na dysku.

8. mikesc

mikesc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    oddaj plyte do regeneracji, zrzuc na dysk i odpalaj z dysku.
    albo pozycz od kogos druga wersje (moze jakis kumpel ma ta sama gre) i zrzuc od niego.

pozdrawiam

9. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    oddaj do regeneracji. koszt ok.10zł i płyta jak nowa.

10. saperxd

saperxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    Nie ma żadnej gwarancji że płyta to regeneracji będzie działać

11. bogdan6120

bogdan6120 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja tak zrobiłem z GTA IV poruszyłem xboxem i na płycie zrobiło się takie kółko.Kupiłem pastę polerską i poszedł szmatką gra działa do dzisiaj.Jeśli nie chcesz się bawić to o daj płytę do regeneracji i z głowy

12. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    To jest właśnie to że firmy nie wymieniają uszkodzonych płyt dlatego swoją drogą jest coś takiego jak kopia zapasowa ale nie wiadomo dlaczego MS tego nie pozwala .

13. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Altres teraz to dowaliles, pewnie gdybys Ty byl bilem gates'em to juz dawno by mozna bylo uzywac kopii bezpieczenstwa (inaczej mowiac piracic) a Twoja firma dawno by oglosila upadlosc z tego wzgledu ze nie byloby zadnych gier na te platforme z oczywistych wzgledow.

Na drugi raz pomysl zanim cos napiszesz i pamietaj ze medal ma zawsze dwie strony

14. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    art. 75 ust. 2 pkt 1 Mówi wyraźnie że kopie zapasowe oprogramowania są legalne gdy jest to niezbędne do korzystania z programu, np właśnie gdy gra się uszkodzi i w ten sposób MS blokując kopie łamie prawo Polskie, i na PC jakoś jest to legalne i gier jest wpi........ i jeszcze więcej.

Dlatego właśnie istnieje takie coś jak cd-key i jeśli płyta się uszkodzi to pobierasz ją i wklejasz w program ten cd-key i wszystko to jest legalnie, a co do Billa Gates to on wie tyle że xbox 360 istnieje i nic więcej nie zapominaj że MS to wielka firma i Bill Gates tylko jest jej "Właścicielem" bo już większości udziałów nie ma .

15. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Raczej chodzilo mi o to ze gdyby pozwolono na powszechne kopie zapasowe to 99% ludzi by zaczęło piracic, wydawcy nie wydawali by gier na xbox'a a sam Microsoft by zbankrutowal.

Co do seriali (cd-key) dobry pomysl ale poniekąd juz to jest (gry z marketplace - rowniez mozna nagrac na plyte)

16. Master18

Master18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jeśli masz jtag to tak jeśli nie to nie masz szans bez iextreme i nagrania gry na płytę .

Wczytywanie...

Poleć forum