Instalacja każdej gry błąd przy 46%

kaziu020293

Banned
Witam
Mam taki problem nagrałem ze 30 gier każda innym sposobem podanym na tym forum niby wszystko 100% się nagrało żadnego błędu nie było.
Gdy przychodzi do instalacji gry na dysku to zawsze wywala mi błąd przy 46%.
Dodam że posiadam ihasa 124b.
Mam też wgrany flash pod płytę którą aktualnie nagrywam.
 

speed980

Użytkownik
Użytkownik
Witam.Jeżeli napewno dobrze nagrałes to wyczyść pamięć podręczną konsoli w opcjach pamięci.Zależy też na jakich płytkach nagrywasz i z jaką prędkością.Odkąd zacząłem nagrywać na VERBATIMACH z prędkością x2.4 przy wyłączonym OPC w IMG nie wywaliło mi żadnej płytki.Pozdr.
 

kaziu020293

Banned
Też nagrywam na verbatimach 2,4 x z wyłącznonym OPC i tak się nie instaluje zawsze te 46% . Gra bez instalacji normalnie działa nie wiem od czego to.
 

speed980

Użytkownik
Użytkownik
To może sprawdź krok po kroku ustawienia ABGX'A i tę pamięć podręczną wyczyść, może pomóc.Jest jescze metoda z pendrivem:trzeba zrzucić muzę na pena wrzucić do klocka odtworzyć muze i ją przyciszyć,też ponoć pomaga.
 

Imperial BoRo

Użytkownik
Użytkownik
laser ;d ale zobacz czy u jakiegoś kumpla co ma lt 3.0 gry działają. Czy gry przechodzą weryfikacje ??
 

danielt83

Użytkownik
Użytkownik
ja mam to samo pytałem milion razy i nic juz mam dość tego ihasa pewno sprzedam to w h@j
wklejałem logi i screeny ale nie ma magika na to by rozwiązał ten problem . u mnie nagrywa 100 % ale weryfikacji nie przechodzi tez koło połowy .
 

the mistic

Banned
Zawsze komu to nie działa zostaje rgh/xkey/wasabi :) lub nagrywać u kogo działa.
 

Krycha1987

Banned
ja mam to samo pytałem milion razy i nic juz mam dość tego ihasa pewno sprzedam to w h@j
wklejałem logi i screeny ale nie ma magika na to by rozwiązał ten problem . u mnie nagrywa 100 % ale weryfikacji nie przechodzi tez koło połowy .
Jak weryfikacja nie przechodzi powyżej 50% to złe ustawienia nagrywarki. Miałem ten sam problem ostatnio i go rozpracowałem :) Co ciekawe takie gry działają (pewnie do pewnego stopnia) i tylko z płyty bo napęd w konsoli nie potrafi przejść na drugą warstwę. U mnie wystarczyło zmienić tryb inicjalizacja nagrywarki ze sterownika clone na windowsowski.
 

danielt83

Użytkownik
Użytkownik
nagrywasz clonem ? czy to tylko nazwa jakiegoś sterownika mógłbyś to lepiej opisać?
 

the mistic

Banned
Koledze chodzi ,że musisz w imgburn wejść w ustawienia/ I/O i w zakładce "infejs" sobie zmienić.
 

Krycha1987

Banned
Tak właśnie, bo imgburn w poradniku masz ustawić sterownik który używa program clone, ale u mnie ten sterownik powodował błąd drugiej warstwy. Zmieniłem go na windowsowski i gry się palą elegancko, a i jakość nagrania wzrosła.

sprzedawca nagrywarek mówił że ja jako jedyny miałem ten problem na ponad 400 kupujących. Widocznie elby coś namieszało w swoim sterowniku i wychodzą jaja, a coraz więcej osób ma ten problem z tego co widzę. Mogę się mylić.
 

the mistic

Banned
Ja ma ustawione SPTI - Microsoft (zalecane) i śmiga.
 

hydro

Użytkownik
Użytkownik
trzeba tez zobaczyć czy plyta ma MKM 003 czy 001 bo jeśli nawet nagra 2.4 to i tak może się przestać instalować przy 50% tez tak mialem
 

danielt83

Użytkownik
Użytkownik
mam spti - microsoft wiec chyba nie to .
 

the mistic

Banned
to trzeba dalej szukać problemu.
 

danielt83

Użytkownik
Użytkownik
oj stary juz po woli trace nadzieje żeby te płyty były po 1 z i nagrywało sie to w 10 min było by łatwiej:tongue:
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ja stawiam ze nagrywarka jest kiepska. Pamiętajcie to tylko liteon kiepska marka

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

danielt83

Użytkownik
Użytkownik
a da sie jakoś sprawdzić stan tej nagrywarki , jakiś test albo cuś?>
 

magiks33pl

Użytkownik
Użytkownik
witam miałem tak samo ale na omegach o dziwo cztery nagrane płytki i to samo wszystko przechodzi na 100% a w konsoli 45-46% i zonk okazało się że laser w konsoli miał 6,08 ohma a powinno być w zakresie 3,4-4,2 ohma ,po kalibracji o dziwo te same gry się zainstalowały na hdd a laser ustawiłem na 3,6ohma .Nie wiem może ci pomoże
 

kaziu020293

Banned
45-46% i zonk okazało się że laser w konsoli miał 6,08 ohma a powinno być w zakresie 3,4-4,2 ohma ,po kalibracji o dziwo te same gry się zainstalowały na hdd a laser ustawiłem na 3,6ohma .Nie wiem może ci pomoże.
Jak sprawdzić ile ma ohmów ?
Jak zmienić laser na 3,6 ohma
 

Do góry Bottom