1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Instalacja linuxa na konsoli xbox360??

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Dimitri, Luty 2, 2009.

1. Dimitri

Dimitri Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie jak zainstalować linuxa na konsoli xbox360.
    I co daje ta instalacja,przypuśmy że już np zainstaluje i po włożeniu gry normalnię się ona odpali czy będą jakieś komplikacje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Uuu.... gościu ale sobie zabawe wybrałeś;). NO nie ma co. Słuchaj do tego trzeba mieć:
    -konsole najstarszy typ
    -Kernel jakiś specjalny (pamiętam że to był niski )
    -i coś takiego PROFESJONALNY POGWARANCYJNY SERWIS KONSOL XBOX360 XBOX 360 i XBOX: Infectus v2 + TimeAttack

Po za tym musisz się znać na elektronice i programowaniu. Ale jeżeli ci się uda możesz uzyskać naprawdę przyzwoite efekty:). Będziesz mógł sterować drukarką, przeglądać internet itp.. Naprawdę zabawa jest kosztowna i przede wszystkim ciężka. Także ja ci życzę powodzenia i jak ci się uda to wstaw jakiś Artykuł;)

4. Pan Gąbka

Pan Gąbka Guest

szczyt chamska zainstalowac na konsoli microsoftu oprogramowanie open source :D

5. Dimitri

Dimitri Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za pomoc ale narazie się wstrzymam bo 219zł jeszcze nie mam a jeszcze jedno pytanie co to za linux co można zainstalować z płyty King Kong ??

Wczytywanie...

Poleć forum