instalacja nowszej wersji oryginalnego SO Xbox360 FAT [problem]

mcsobieski00

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam serdecznie!
Jestem zadowolonym użytkownikiem Xboxa 360 w wersji FAT przerobionego na RGH z dashem od aurory w wersji 0,6b. Jednak dopiero jakieś kilka do kilkunastu miesięcy temu zacząłem się interesować co to pudło ma w środku i zagłębiłem się w tajniki plików na moich dyskach. reinstalowałem systemy instalowałem nowe zmieniałem kilka plików i kiedy myślałem że nic więcej nie napsuje w konsoli zauważyłem małą głupotkę brak avatara w menu głównym poczytałem chwilkę i dowiedziałem się że to normalne więc szukałem rozwiązania błędu po sieci ogółem chodzi o stary system boxa i że trzeba go zaktualizować jak przeczytałem tak zrobiłem i mam wersje interfejsu głównego w ustawianiach oryginalnego menu 2.0.17502.0 i działa gierki śmigają jednak nadal nie mam avatara więc czytam dalej że potrzebna jest jakaś aktualizacja czegoś w stylu sterowników i że robi się to odpalając jakąś nowszą grę napisali o AC 3 los chciał że mam go na dysku więc odpaliłem i nic się nie dzieje gra działa dobrze a ja nadal nie mogę edytować awatara i tu rodzi się moje pytanie do was osoby mądrzejsze ode mnie co mam z tym zrobić ??

Jeszcze korzystając z chwili mam drugi mniej ważny problem mianowicie profil i zapisy gier zapisywałem na osobnym pendrive razem z systemem i kiedy zaczynałem grzebać w pudle poprostu wyciągałem pendrive i robiłem sobie kopie zapasową danych na kompie .Kiedy próbowałem jednak odczytać dane po aktualizacji coś nie wyszło i xbox nie widzi profilu a co za tym idzie zapisów gier co mnie trochę smuci bo miałem tam AC 1 skończonego w przediale 80-90% z zebranymi flagami w paru miastach i chwilkę na to poświęciłem. może to być moja wina bo zapomniałem sformatować dysk do formatu FAT32 i żałuję za ten grzech. Więc gdyby istniał sposób na odzyskanie danych to był bym w niebo wzięty.

Z góry dziękuję za pomoc
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Skoro nie masz awatarów to pewnie masz RGH o czy mnie napisałeś, skoro masz RGH to trzeba pobrać rozpakowany dash, wrzucić na pendrive i zaktualizować sterowniki kinect i avatary.

Poradniki znajdziesz w dziale RGH.
 

mcsobieski00

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak mam RGH fakt dzięki za pomoc zobaczę ten dział
 

mcsobieski00

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A mógł byś wyświadczyć mi przysługę i podrzucić link ???
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Pobierz zwyczajny system update w wersji 17502. zmień nazwę katalogu na
$$ystemupdate, podłącz pena fat 32z ta aktualizacja w oryg menu

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Link do forum z każdą wersja rozpakowanej aktualizacji masz w temacie na tym forum w dziale RGH.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom