Instalacja orginalnych gier na pendrive?

aPoLhIzE

Użytkownik
Użytkownik
Czy na pendrive da się instalowac gry? Jeśli tak czy mogą byc orginalne? Obecnie stac mnie tylko na slimkę 4gb, a niechciałbym psuc lasera grajac z plyty..
 

Sqlfire

Banned
Tak da rady pen drive musi miec pojemnosc nie wieksza niz 16gb,mozesz uzyc tylko dwoch penów.Bardziej oplca kupic sobie pamiec od microsftu niz 2 peny po 16gb
 

termit92

Użytkownik
Użytkownik
Pendrive moze być wiekszy niż 16 gb ale xbox sam go sformatuje tak, że będzie widoczne tylko to 16 gb. Gry wtedy mozna normalnie instalować i będą chodzić jak te zainstalowane na dysku.
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
Za cene 2 penow 16gb kupi sobie dysk 250 WD. Narazie graj z plyty, a jak bedziesz mial kase to kup sobie dysk.
 

aPoLhIzE

Użytkownik
Użytkownik
Tak wiem, ale obecnie posiadam pendrive 16 gb a zbieram na dysk 250gb
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Niektórzy pisali, że gry instalowane na pendrive działają jeszcze gorzej, niż z napędu, ale chyba były też osoby, które pisały, że wszystko działa normalnie, wiem, że czytałem już taki temat na forum. Osobiście nie sprawdzałem.


/Jak masz jakiś nieużywany dysk od komputera np. 40gb, to możesz kupić adapter usb za 10 zł i zrobić dwie partycje po 16 gb.
 

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
To zależy od pena jaką ma prędkość odczytu. Musisz przetestować. Jak pen będzie miał wolny odczyt to szkoda zachodu, a jak będzie miał szybki odczyt to gry będą działały jak z normalnego dysku twardego. Testowałem na dwóch penach.
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
I tak lepiej mieć wolniejszy odczyt niż hałasujący napęd.
 

aPoLhIzE

Użytkownik
Użytkownik
Prędkość Odczytu: max. 32MB/s będzie coś z tego?
 

PLedwon

Użytkownik
Użytkownik
Tak nadaje się.

Sent from my HTC Desire
 

Tofik504

Użytkownik
Użytkownik
zawsze możesz spróbować bo przecież pena później wystarczy sformatować pod windows i będzie działał z kompem więc niczym nie ryzykujesz. Pozatym jak X360 kończy przygotowanie pena do daje komunikat że urządzenie ejst gotowe i że spełnia wymagania pod względem wydajności. Podejżewam że każdy nowożytny markowy pendrive bedzie sie nadawał i ne bedzie z nim problemów
 

fotis1985

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak mówili koledzy wyżej. Lepiej pozbieraj na dysk. A tymczasem graj na napędzie nie zniszczy się aż tak bardzo więc nie masz co się martwić :)
 

Do góry Bottom