1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Instalacja pełnej gry formatu ISO na usb za pomocą PC. LT 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez konrad1213, Wrzesień 6, 2014.

1. konrad1213

konrad1213 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Huta Krzeszowska, Poland
    Witam serdecznie. Ostatnio pobrałem Diablo III RoS, wypaliłem wszystko idealnie, ale miałem problem z późniejszą instalacją na usb, (błąd ze ściereczką na 45%). I tak się zastanawiałem, czy mając obraz gry na pc, istnieje opcja zaisntalowania jej za jego pośrednictwem na USB ? np przy użyciu xtaf gui albo Horizona ? tak aby później w xboxie tylko włożyć płytkę do weryfikacji ? dość potrzebne ponieważ w okolicy brak verbatimków a czy płytach platinium i tdk wywala błąd I/O w imgburnie ;(

z góry dziękuję za pomoc :)

Wczytywanie...

Poleć forum