1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Instalacja Title Update

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wilczy, Październik 15, 2010.

1. Wilczy

Wilczy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Witam, próbowałem na wszelkie sposoby zainstalować TU do Red Dead Redemption(chodzi tu o grę przez XLink), mam niby ten plik który trzeba wgrać, niby przez pendriva wgrałem i nic nie ma aktualizacji. Do neta nie mogę się podłączyć bo mam tego najnowszego dasha a downgrade ponoć nie można zrobić, na tym nowym po podpięciu do neta słyszałem że ban czeka. Dlatego odpada, co do ręcznego podpinania dysku xboxa do komputera jako SATA to nie ryzykuje bo trudno jest otworzyć i zdjąć obudowę. Jest wiele sposobów żaden nie działa. Ktoś pomoże? Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. seba2569

seba2569 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Własnie, kurde mam ten sam problem, próbowałem już setki razy i nic mi nie wychodzi. Proszę o pomoc.

4. Wilczy

Wilczy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ruda Śląska
    pomoże ktoś?

Wczytywanie...

Poleć forum