1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Instalacja ubuntu/linuxa na xboxie-kilka pytań.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kiro67, Styczeń 2, 2014.

1. kiro67

kiro67 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Naszło mnie na przeglądarkę i youtube w moim xboxie. Oczywiście mam rgh, a w internetach wyczytałem, że można na nim zainstalować pingwina. Z związku z zaistniałą sytuacją mam kilka pytań:

1. Czy mogę zrobić live cd/pendrive z linuxem do xboxa? Tak, jak to było na pc.
    2. Mam 2 dyski-wewnętrzny 20gb(w praktyce 13 gb) i zewnętrzny 80 gb. Czy to wystarczy dla linuxa. Nie ukrywam, że zależy mi na miejscu, bo na tym 20gb mam jeszcze jakieś pliki do gta v i nfs rivals.
    3. Czy istnieje możliwość uceglenia xboxa podczas instalacji?
    4. Czy jeśli będę miał na xboxie linuxa będę mógł normalnie grać w gry "xboxowe"?
    5. Rozumiem, że internet będę miał przez wifi, tak jak na laptopie?
    6. Czy na xboxie można zainstalować dowolnego linuxa, nawet najnowszego ubuntu?
    7. Da się jakoś zainstalować flash'a dla youtube? Lub czy jest jakaś zewnętrzna aplikacja?
    8. Da się jakoś przełączać pomiędzy linuxem, a fsd? Czy będę skazany tylko na linuxa?

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi. Będę wdzięczny, nawet jeśli ktoś odpowie mi na chociaż jedno pytanie.

EDIT:

Odpowie ktoś na chociaż jedno pytanie?

Edytuj posty ,nie pisz jeden pod drugim, nast. razem polecą pkt. - #Jabar

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. kiro67

kiro67 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli nie będę miał internetu przez wifi na linuxie?

Wczytywanie...

Poleć forum