1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Instalacja xbmc z płyty

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Timon3333, Czerwiec 3, 2010.

1. Timon3333

Timon3333 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam taki problem...mam przerobionego xboxa,czyta nieoryginalne gry i oryginalne płyty z muzyką,gry muszą być nagrane na ,,minusach"(nie wiem czy tak ma być).Chciałem zapytać więc czy da się zainstalować XBMC-9.11 z płyty na mojego xboxa...? Próbowałem już go wgrać z DVD+RW ale wyskakuje błąd że niewłaściwa płyta lub że uszkodzona...Mam spróbować z minusem? I czy w ogóle jest to wykonalne...? Jeśli tak to proszę o pomoc i jakieś instrukcje ale tak na chłopski rozum...Z góry dziękuję...

Wczytywanie...

Poleć forum