1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Instalacji GTA V :D Ważne wbijać i odpowiadać

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez seba7878, Luty 2, 2014.

1. seba7878

seba7878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Osinki, Tarnobrzeg, Poland, Poland
    Witam
    Instaluje gra 5 ma wolnego miejsca na pendrive jeszcze 2 gb potrzebuje 1.7gb na ostatni part . Gry instaluje to zatrzymuje sie na 12-15mb i sie już niechce instalować . Nie wyskakuje błąd prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Pendrak 8GB ?

Do GTA V minimum 16GB potrzebny.

4. seba7878

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pendrak 32 gb i wziołem przekopiowałem na 8 wszystkie party i tego ostatniego niemam zainstlowanego. i chce go zainstalować na pustym 32gb i niemoge bo na 15 mb sie zatrzymuje i stoi

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  6. seba7878

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    mam orginalne gta 5 i normlanie przez konsole instaluje :D Xboxa kupiłem używanego ale wcześniej instalowałem gta i normalnie sie zainstalowało. Ale musiałem usunąć .
    Gdyby można było z orginalnej płyty przez horizon wrzucić na penia to bym tak zrobił ale też jak chce całą gre na peniu zainstlować to po 5,4 gb wywala błąd o błędzie urządzenia magazynującego tylko że jest on sprawny . a jak pendirve jest pusty i chce tego ostatniego parta (1,7gb ) zainstalować to niemoge zatrzymuje sie na 15 mb i ****

Wczytywanie...

Poleć forum