1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

instalcja programów po aktualizacji.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez drGajdek, Październik 17, 2014.

1. drGajdek

drGajdek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej!
    Jestem świeżym użytkownikiem i to mój peirwszy post więc prosze o wyrozumiałość.
    Wczoraj zaktualizowałem swoja konsolę do dasha 16747 bo gry wołały o aktualziację. Dodam ze mam konsolę xbox 360 falcolna z rgh/jtag lt3.0.
    Wczesneij miałem dasha 15574. posidałem freestylemenu, freeboot, xexmenu, i dashlunch. I co mam teraz zrobic aby znów miec to menu co wczesneij a nie to oryginalne xboxowieskie, i co zrobicv aby konsola widziął dysk zewnetrzny i gry które sa na nim, gry ktore miałęm wczesniej.
    Pisze krok po kroku co mam robic co wgrywac.
    dzieki za pomoc.

dodam ze przewetowałem chyba juz wszytko, i mam taki metlik w glowei ze szok. nie moge teraz odpalic gry z dysku, nie mam tego menu gdzie moge ustawic tapete itp.

Alert Ja dodam tyle od siebie, edytuj posty a nie pisz następnego od razu pod swoim postem, bo następnym razem warn //baton

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mało czytałeś...
    Wypal na CD-R xexmenu, z niego wyszukaj na dysku dashlaunch i uruchom.
    W dashlaunch ustaw ścieżkę DEFAULT- Wskaż tam plik default.xex ,który służy do odpalania FSD, późnier RB ,wybór pamięci i X - zapisz.

4. drGajdek

drGajdek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a jak to wykonać z pendriva??? bo widziałem jakies posty o tym , o formatowaniu go z poziomu konsoli ale ajk go formatuje to z penka 8gb zostaje mi 6mb na dane ;/

chodzi mi o to jak wgrac z poziomu pendriva xexmenu, FreeStyle 3, DashLaunch 3.12.
    bo na chwile obecną konsola jest zaktualizowana, woła o aktualziację kiencta( wczesneij tego nei bylo) i jest to menu oryginalne a chciał bym miec takei jak wczesneij czyli freestyle

Dobra xexmenu zrobione freestyl;e tez jest. tylko teraz mam pytanie jak ustawić w opcjach aby konsola startowała od razu z freestylemenu ?

Co zrobic aby kinect nie wołał o aktualizacje po zmianei dashu?

dysk zewnetrzny podpiac do konsoli sformatowac , wgrac na neigo gry , i ustawic ściezke dostepu? bedzie ok.

Wczytywanie...

Poleć forum