1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Installacja gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bummer, Marzec 5, 2013.

1. bummer

bummer Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam takie pytanie czy jest możliwość zainstalowania gry z nie oryginalnej płyty?
    Chodzi o to że mam oryginalna grę GTA IV tylko jest porysowana i konsola mi jej nie czyta i pomyślałem że zainstaluje grę z kopi zapasowej a przy weryfikacji włożę do napędu oryginalną płytę. Czy jest w ogóle taka możliwość. Jeszcze mam takie pytanko czy jest jakiś domowy sposób na regeneracje takiej płyty?
    Z góry dzięki na odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Installacja gier

Nie zainstalujesz z kopii, jedynie możesz oryginał oddać do regeneracji albo kupić nową

Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Konsola Ci w ogóle nie odczyta kopi zapasowej, musisz mieć wgrane LT. Domowym sposobem to możesz pogorszyć tylko sprawę, płytę oddaj do serwisu zajmującym się regeneracją płyt i gra będzie chodzić jak nowa.

Wczytywanie...

Poleć forum